Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Meddig kell bent lenni abortus...

Meddig kell bent lenni abortusz után a kórházban?

Figyelt kérdés
Két gyermek szülése után mennyit kell bent lenni a kórházban? Meddig tart egy abortusz?

2015. máj. 15. 14:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A műtét napján hazamehetsz, ha minden rendben van.
2015. máj. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem oda írni, hogy Pécsen meddig szoktak bent lenni?
2015. máj. 15. 14:48
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha minden rendben van, reggel bemész és délután kijössz.
2015. máj. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
20%

Mivel már szültél, nem kell tágítót felhelyezni. Így egy nap alatt végzel.

De komolyan elmész két gyerek után elvetetni a harmadikat? te, aki már tudod, miről van szó?? Nem ítélkezek, mert nem tudom, mi van a háttérben, de biztos nem lehetne más megoldást keresni? Tudom, hogy ilyenkor kétségbe vagy esve, azért írom, hogy csak van valami más megoldás is, hogy megtarthasd a picikét...

2015. máj. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%

#4 Most komolyan??? Hogy jössz te ehhez? Majd te megtartod az x. gyereked.


A kérdező minden bizonnyal pontosan tudja mit vállal. Legyen ez az ő döntése és ne akarj beleszólni ilyen hányadék módon.


Majd a 18 éves bizonytalan kiscsajnál verd a nyáladat, aki még nem tudja mi akar.


Kérdező, ahogy írták, egy nap az egész.

2015. máj. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%

Még jó, hogy nem ítélkezel...mit írnál, ha ítélkeznél...

a kérdező egy konkrét kérdést tett fel...nem arra volt kiváncsi, hogy ezeridegenek megtartanák-e helyében a "picikét", vagy sem.

2015. máj. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Általában reggel 7 elött kell bemeni te már pálcát nem kapsz kb 12 körül megműtenek kb 10perc az egész ha jól kialszod magad legkésőbb 6 kor hazajöhetsz. Amúgy nem kell ítélkezni!!! Nem tudod mit él átt! Örülj neki h te nem voltál még ilyen helyzetben
2015. máj. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Még az nap ki engednek.

Valahol legbelül mindenki tudja, hogy van másik megoldás bármilyen szituációról van szó. Ebben a másodiknak igaza van. Senki sem tudja mi van a háttérben de egy életet kioltani nagyobb felelősséggel jár mint azt az előttem lévők gondolják. Jah és a konkrét kérdést is megválaszoltam és fűztem is hozzá valamit, mert a véleményemet senki sem tilthatja meg tőlem.

2015. jún. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!