Letezik abortusz injekcio?

Figyelt kérdés
Erdeklodnek csak, milyen lehetosegek vannak.
2015. jún. 18. 10:10
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
abortusztabletta létezik, bárnem tudom engedélyezték-e az országban, meg vannak 3 napon belüli esemény-utáni tabletták.
2015. jún. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Abortusztabletta létezik, külföldön, de amit olvastam róla, nem jobb a műtétnél, az is szigorú orvosi felügyelet alatt történik...

Injekció nincs.

Magyarországon csak és kizárólag műtéti terhességmegszakítás van.

Vagy a megelőzés. Akár esemény utáni tablettával.

2015. jún. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
17%
Létezik, ha a menzesz elmaradása után azonnal megkapod. Csak ez tilos, és nem nagyon találsz orvost, aki beadná, mert nagyon káros. Ahogy mondják: előbb hal meg a baba, utána az anya.
2015. jún. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
9%

Létezik igen!

Magyarországon nincs ha jól tudom. Külföldről lehet rendelni. Egyik ismerős Dániából rendelte ha jól emlékszem és persze ha igaz a történet!

2015. jún. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Nikol001 ***** válasza:
66%

Kedves kérdező.


Tavaly nekem volt egy iker terhességem ami elhalt 8.-ik héten. Azonnal műteni akartak de én nagyon féltem tőle ezért felkerestem az ausztriai klinikát ahol magyarul is beszélnek és kertem időpontot vizsgálatra és gyogyszeres abortusz tablettatáért. El is mentem megvizsgátak hogy tényleg elhalt a terhesség. Megkérdezték mit szeretnék? Műtsenek vagy gyógyszer? Mondtam hogy gyógyszer.

Ott meg is kaptam haza jöttem es bevettem be indult a vetélés semmi fájdalmat nem éreztem. 2-hét múlva kontroll az orvosomnál aki megállapította hogy minden rendben.

2015. jún. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
15%
Muszáj? Él a baba?
2015. jún. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
55%

abortusz tabletta van, inejkciorol nem hallottam.

2 hete volt az abortusz, reggel 9-re mentem be a korházba, délben meg jottem haza. semmi fájdalommal nem járt, még csak menstruáciohoz hasonlo gorcseim se voltak, a korházban már délben megvizsgáltak, holnap kell visszamennem, hogy megnézzék minden rendben-e, illetve hogy visszategyék a spirált.

2015. jún. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!