Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Mostm megnézzem? Mit csináljak?

Mostm megnézzem? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
14 hetesen meg kellett szülnöm a kiskabát most 3kor lett meg és egész addig ugy gondoltam hogy megnézem és meg is engedték volna viszont amikor meg akarták mutatni rosszul lettem és mondtam inkább ne. Azt mondták estig gondoljak át és még megnézhetem ese ha szeretném.Azért ide irok mert mssal nem tudom megbeszélni mert nincsenek rokonaim és párom. Ti megnéznétek?Megakarom nézni de nagyon félek tőle az az iagzág
2015. jún. 24. 18:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
62%
Én ha tehettem volna megnéztem volna... :( Sokkoló látvány az biztos. De nekem jót tett volna ha láthatom, sajnos én csak 11 hetes voltam, sima missed ab. volt... :/ El tudsz tőle búcsúzni. Ha úgy érzed nagyon kötődsz hozzá, és tényleg végig bírod nézni csak akkor ! Máskülönben akár életre szóló lelki sérülést is okozhat. Kitartást és dönts a legjobb belátásod szerint. Majd írj,hogy vagy, mi lett a vége !
2015. jún. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
61%
Semmiképp. Ő még nem olyan baba mint a többi.
2015. jún. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
93%
Egyértelmű,hogy nem olyan baba. És a látvány szörnyű. De én speciel mindig hiányérzetet fogok érezi,hogy nem láthattam ,nem búcsúzhattam el.. Mindenki másképp tudja feldolgozni :(
2015. jún. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom hogy nekedis át kellett élned.Én attol félk csak ha most nem nézem meg akkor nagyon megfogom bánni és örörk éltre bűntudatm lesz
2015. jún. 24. 18:36
 5/20 anonim ***** válasza:

Ha szíved szerint nem akarod megnézni, akkor ne nézd meg! És ne legyen amiatt bűntudatod, hogy nem nézted meg, otthon is el tudsz tőle búcsúzni.


De ha úgy gondolod, hogy meg akarod nézni, akkor menjél.


Nagyon nehéz most neked, részvétem!

2015. jún. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
52%

Sajnos sokat nem tudok segíteni,csak egy idézetem van:

"azt kell tenned,amit nem tudsz nem megtenni"

A többi csak rajtad múlik,kitartás!

2015. jún. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
48%

Kérdező és kedves lepontozók nem rossz szándékkal írok, nem akarom hogy mindenáron megnyisd a két linket, vagy hogy te is kövesd a példájukat. Számomra felfoghatatlan az amin átmész ezért tényleg nem tudom milyen érzés, vagy hogy segít e egyáltalán a két cikk.

Nathan és Walter, története akkoriban megjárta a sajtót, az egyikről megtaláltam a magyar cikket is.

14 és 19 hetesek voltak amikor az anyukáiknak meg kellett szülnie őket. Ők megnézték és megörökítették.


[link]


magyarul

[link]

angolul

[link]

2015. jún. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
19%
Miota tárolják Magyarországon az abortumot????
2015. jún. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Külföldön bevett gyakorlat megnézni az elhalt magzatot, mert a gyászmunkát lényegesen megrövidíti.


Ha te nem érzed magad elég erősnek hozzá, akkor ne nézd meg.

2015. jún. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Megnéztem.Miért velem történik? Édes pici fiam :(
2015. jún. 24. 21:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!