Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 hetes vagyok. Àlland&#...

19 hetes vagyok. Àllandòan,5 percenként pisilni kell. És akkor sem múlik a vizelési inger. Ez mostmár végig így lesz?

Figyelt kérdés
Ez megy màr lassan 2 hete. Èjszaka is szinte òrànkènt kell mennem. Aludni se nagyon tudok.
2015. jan. 30. 14:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez nálam változó volt. Az elején sokat pisiltem pár hétig, aztán nem. A terhesség közepén megint sokat pisiltem, aztán nem. A terhesség végén nyomta a baba a hólyagom, így megint sokat pisiltem...

Úgyhogy ez szerintem aszerint változik, hogy miként nő a méhed, illetve mikor fekszik úgy a baba, hogy nyom...

2015. jan. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
És jön is valami, vagy csak az ingert érzed? Nekem 27 hetesen elnyomta a baba a vezetéket, kórházba is kerültem. Folyton úgy éreztem pisilni kell,de csak pár csepp jött, az inger meg nem múlt el. Aztán 5 nap múlva már a derekam is fájt. Nálad hasonló tünet? Ha igen, irány a doki!
2015. jan. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tudok rendesen pisilni. Sokat is iszok mert àllandòan szomjas vagyok. De ìgy meg tènyleg egyfolytàban kell pisilni.
2015. jan. 30. 15:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem az első pillanattól az utolsóig így volt 3-szor.
2015. jan. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!