Hogy is tortenik? Az elso nogyogyaszati vizsgalaton a doki megerdezi mindenkitol, hogy szeretne e megtattani es ugy kuld tovabb?

Figyelt kérdés
2015. júl. 1. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálam megállapította a terhességet és adott időpontot hüvelyi UH-ra. Ott igazolták, hogy élő terhesség és csak ezután kérdezték meg, hogy hogyan tovább.
2015. júl. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ha nem szeretnéd megtartani, akkor ezt neked kell jelezned felé.

Tőlünk nem kérdezte meg, csak illetve annyit kérdezett amikor megállapította a terhességet, hogy "ugye akkor örülünk"? ... és mondtam, hogy naná, hogy örülünk..

De ha valaki nem akarja megtartani, akkor gondolom eleve mondja hogy mire megy ki a vizsgálat.

2015. júl. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én mondtam, hogy úgy néz ki terhes vagyok, ő annyit kérdezett, hogy ez jó hír, vagy rossz. :)
2015. júl. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tőlem megkérdezte, hogy mit szeretnék. Az összes terhességemnél így volt. De ha nem kérdezni, akkor neked kell jelezni felé.
2015. júl. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Meg kell kérdeznie, hogy egyértelmű legyen, ne azért he kezdje el valaki intézni a megszakìtàst, mert kuka volt kinyitni a szàjàt. Mondjuk màs kérdés, hogy ezt hogyan kérdezi meg.
2015. júl. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kotelessege megkerdezni.

Nyilvan nem mindig igy teszi fel a kerdest, hanem kicsit finomabban: 'Orulnek? Jo hir? Unnepelnek ma? stb.''

De ha egyertelmuen latszik az anya orome, akkor meg igy sem kerdi meg.


UH-kor azert kerdik meg, mert ha nem akarja megtartani, akkor nem mutatja meg a szivhangot, hogy lelkileg ne legyen nehezebb.

2015. júl. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálam is megkérdezték mindkét gyermekemnél, hogy örülök-e..illetve a fiamnál talán nyersebben fogalmazott az orvos, bár mivel fogamzásgátló mellett fogant, lehet azt gondolta rögtön, hogy nem kell...(két éves lesz amúgy..szóval kellett :D:D)
2015. aug. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!