Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Mq voltam abortuszon, a doki...

Mq voltam abortuszon, a doki azt mondta hogy a méhszáj nagyon sebes! Mitől lehet ez? Hasonlo vkinek?

Figyelt kérdés
2-3 honapja vtam râkszürésen,minden rendben volt!De ez utan jött vmi erös folyàsom és ha eggyütt voltunk a férjemmel fàjt belül meg égett!!Most annyira megijedttem az orvostol,segizsetek nekem!!!!
2013. júl. 5. 14:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem a kérdést, de talán az orvostól kellett volna megkérdezni mitől lehet. Itt senki nem távgyógyító...
2013. júl. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha lehet több ilyen okos,mint a legelső az kiméllyen màr!Mert csak akkor irjon ide,ahogy kértem is ha volt hasonlo valakinek!köszönöm
2013. júl. 5. 16:34
 3/5 anonim ***** válasza:
elsőnek totál igaza van. szerinted mi beléd látunk?? de most komolyan, mi a francot vártál??? kérdezd az orvost.
2013. júl. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nos. A méhszájseb NEM valódi seb, hanem hámelváltozás. Ritkán kezelhető hüvelykúppal, legtöbbször műtik, mert kialakulhat belőle méhnyakrák. Akkor is, ha be vagy oltva. Csodálom, hogy ezt nem mondták el egyébként, normális esetben vissza kellett volna hívniuk ennek rendbetételére. De lehet, hogy majd kontrollon megnézik és akkor mondják.


Amúgy meg, te sem vagy intelligensebb, mint az első, sőt! Nézz már magadba, és legalább egy mondatot próbálj normálisan leírni.

2013. júl. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Menj el még egyzser a doki bácsihoz.

Mást nem tudsz tenni.

Vagy másik nőgyógyászhoz, ha az utóbbi nem volt szimpatikus. Lehet nem lett volna szabad még túl hamar az ab. után nemi életet élni.

2013. júl. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!