Mostanaba miert?

Figyelt kérdés
manapsag mar 14|15 evesen terhesek lanyok de hiszen meg ok is gyerekek!gyereknek gyerek?//

2015. júl. 20. 12:42
 1/6 anonim ***** válasza:
22%

"gyereknek gyerek" Akkor miért ebbe a kategba raktad?


Egyébként én 17 évesen szültem az elsőt. Tökéletes gyerek.

2015. júl. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak "mostanábaN", hanem "bezzegazénidőmben" is volt ilyesmi, (1978-ban voltam 14) - csak akkor a családok ezt szörnyen titkolták, és nem az internetre írták ki, mint manapság. Tudod, akkor még jobban dúlt a "konzervatív erkölcs" fedőnevű képmutatás, ennyi kb a valós különbség.
2015. júl. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mi végre a kérdés? Egyáltalán mi a kérdés?

Igen, ma is vannak lányok, akik 14-15 évesen teherbe esnek, ahogy 20, 50, 100 éve is voltak (500 éve meg pláne) csak ma el tudják vetetni a magzatot, nem kell kötőtűvel meg anyarozzsal megölniük (esetleg magukat is), vagy ha mégsem vetetik el, kisebb az esélye, hogy belehalnak a szülésbe, mint a "Régi Szép Időkben".


Nem hiszem, hogy több 14 éves esik teherbe, mint 50 évvel ezelőtt, maximum könnyebben terjednek a hírek.

És tegyük hozzá, hogy egy tinikori terhesség ma már nem feltétlen jelent derékba tört életet és lehetőségeket, mint anno.

2015. júl. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
en 16 evesen szultem az 1.es nagyon meg vett_tek erte
2015. júl. 20. 13:51
 5/6 anonim ***** válasza:

Kérdező (#4) a felnőtté válás egyik alapvető felismerése, hogy az ember cselekedete nem tetszhet mindenkinek, fő, hogy önmagával egységben legyen... és megszűnik a "népszerű akarok lenni, az a fő"...

Én pl. minden nő szándékát elfogadom, aki a párjával közösen vállal gyereket, és egyiket se, ha a párja ellenében dafke, csak azért is, mert hiszem és vallom, hogy egy gyerekvállalás 2 ember döntése kell, hogy legyen. Ha 16 évesek, ha 36...

2015. júl. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
9%
Te is gyerek voltál 16 évesen. Nem kell meglepődnöd, hiszen téged is felcsináltak.
2015. júl. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!