Abortusz után kinek hogy sikerült az élete?

Figyelt kérdés
Hány abortusza volt?mérr vetete el? Mikor válalt utána gyereket? És ugyan attol a párjátol lett teres? És persze hány évesek voltatok
2015. júl. 26. 16:35
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
59%

A 18. szülinapomon után két nappal vettem észre, hogy késik a havim.

Másfél évem volt az iskolából, a kedves "apukával" azóta sem találkoztam.

Nem akartam még gyereket, pláne nem annak a gyerekét aki így cserben hagyott.

Azóta eltelt hét év, házas vagyok, két gyermekem született.

2015. júl. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
62%
1 volt 4 éve és 24 éves voltam, akkori barátom 29 :/ Miért? Mert a kapcsolatunk ingatag volt, anyagi helyzetünk pocsék, nem akartam,hogy nélkülözéssel kezdje az életét.Nemsokkal utána véget is ért a kapcsolatunk, azóta megtaláltam a másik felem:) Épp várjuk a pocaklakónk:) 36 hkm :)))
2015. júl. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
21%
Utolsó! Soha nem jutott az eszedbe, hogy, ha megtartottad volna a gyermeked, akkor is alakulhatott volna ilyen jól az életed, illetve az övé is? Ergo, lehet, hogy rosszabb körülményekkel kezdte volna az életét,de mégiscsak élne és lenne esélye boldognak lenni... Mert, ha a mostani párod tényleg a "másik feled", akkor elfogadta volna a korábbi kapcsolatodból született gyermekedet is. Az anyagiakban pedig soha nem lehet senki biztos. Egyszer ilyen, máskor olyan. A másik, hogy eléggé zavar, ha valaki ebben a témában mosoly fejeket használ. Úgy jön le az egész, mintha te még mindig olyan baromira örülnél neki, hogy akkor abortuszra mentél. Persze, a te dolgod, de ezt jobb magadban tartani, mert másnak fájhat az ilyen fajta érzéketlenség. Bocsi...
2015. júl. 27. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
88%

Az biztos, hogy ha azt a gyereket megtartom, most nem létezne a két kislányom.

Viszont a srácnak sikerült ez a mutatvány egy másik lánnyal is.

Két éves kisfiú, hat hetesen látta utoljára, gyerektartást nem fizet, feketén dolgozik.

Az anya az özvegy nagymamával együtt nyomorog.

2015. júl. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
65%

Kedve 3-mas ! Azt gondolom a mosoly fej semmiféle érzéketlenségre nem utal ! Nem az abortusz témához fűztem mosolyt,hanem a páromhoz, és ahhoz,hogy 36 hetes vagyok, azt hiszem van okom mosolyogni. Tudom milyen abortusz után, és azt is ,hogy ezen a kedves Kérdező nem fog fennakadni, mivel privátban is váltunk üzenetet.. Ergo ha Őt nem zavarja az Ő kérdésénél akkor mi is a kérdés?! ...

Az pedig,hogy mi lett volna HA, az nem szerepel nálam! Akkoriban nem volt meg az anyagi helyzetem hozzá, egyetem,betegség,szülők elvesztése és sorolhatnám .. És ne gyere kérlek a suli mellett végezd el sulit szöveggel,mert ez az opció nálam nem szerepelt. Mai napig eszembe jut igen, fáj is DE nem bántam meg! Azt gondolom ez meg csakis rám tartozik...! De ha azt gondolod van ítélkezési jogod, szólj és nevemre veszlek ;) Először járd végig más életútját utána okoskodj már ne is haragudj! ... Szép estét :))

2015. júl. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
18%
A mosoly bármire is értetted, gusztustalan egy ilyen témakörben. Gondolom, azért is pontoztak le téged, mert másnak sem tetszett a megnyilvánulásod. Az ítélkezésről: neked szerinted volt jogod hozzá? Más ne ítélkezzen, de te igen? Az anyagiakról: miért hiszed, hogy még nem lehetsz a béka feneke alatt? Akkor mit csinálsz majd a gyerekkel? Eldobni már nyilván nem tudod, tehát igyekeznél megoldani a problémákat valószínűleg. Ez miért nem ment akkor? Jah, hogy könnyebb volt az az út...
2015. júl. 28. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
79%

Es ez neked mieet faj utolso?

A te gyerekeddel, eleteddel majd azt csinalsz amit akarsz, maset meg hagyd beken...

Pofatlan vagy. Mas megossza az elete egy nehez donteset, te meg belekotsz. Szanalmas, remelem ez a legnagyobb oromod az eletedben.

2015. júl. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
20%
Ha csak megosztotta volna, nem szóltam volna, de miért kell nevetgélni közben? Egyáltalán nem úgy írt róla, mintha élete legnehezebb döntése lett volna, hanem érzéketlen volt! Ez a szégyen! Amúgy most te is kötözködsz. Neked sincs jobb dolgod?
2015. júl. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
88%

Hol "nevetgelt" a valaszado? Kepzelodsz , vagy mi?

Rakott egy mosolyt, hogy most varja a gyermeket , ennyi. Ebbe csak te latsz bele tobbet, senki mas.

2015. júl. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
1%
Temetésen illik nevetgélni például? Mindegy, hogy min mosolyog az ember, akkor sem illik ilyen helyen! Vagy szerinted igen? Fogadd el, hogy valakinek ez a téma nem enged meg egy mosolyjelet sem, mert nem ide illik.
2015. júl. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!