Mit tennétek? 44 évesen, védekezés mellett sikerült teherbe esnem.3 gyerekem van most fél éve dolgozom végre. Én el akarom vetetni. A párom megtartaná. Ha elvetetem megutál, ha megszülöm - az egész életem elrontja, sose lesz munkám az életben.

Figyelt kérdés
Semmi porcikám nem kivánja a gyereket se lelkileg se testileg, pláne ebben a korban mikor rengeteg veszéllyel jár. A gyerekeim kicsik még, sokáig mellettük nem tudtam dolgozni. Most végre találtam munkát. Olyan országban élek ahol tilos az abortusz, haza tudok utazni. A párom vallási okokból akarja megtartani.

2012. jún. 6. 17:38
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/81 anonim ***** válasza:
34%
Megtartanám....
2012. jún. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/81 anonim ***** válasza:
64%

Ezt nektek kettőtöknek kell megbeszélnie.

Én nem tudom mit csinálnék.

Esetleg ha semmiképp nem akarod a gyereket, menj el orvoshoz és vidd a párod is, és kérd meg az orvost, hogy mondja el milyen veszélyi lehetnek ilyen korban.

Ha még kicsik a gyerekek, egy nem el fér még?:DD

2012. jún. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/81 anonim ***** válasza:
81%
Ez szigorúan csak a saját véleményem, de én is megtartanám, a párodhoz hasonlóan vallási és erkölcsi okokból. De ezzel nem akarom megmondani, hogy mit tegyél, hiszen a te indokaidat is teljesen meg tudom érteni. Azzal sem értek egyet, hogy egy állam elveszi ezt a döntést az érintettektől. De ettől függetlenül én mindenképpen megtartanám, mert az én hitem szerint SZÁMOMRA (és eszem ágában nincs ezt másokra is kiterjeszteni) innentől kezdve már nem választás kérdése.
2012. jún. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/81 anonim ***** válasza:
31%
Én 45 vagyok, és alig várom hogy babám legyen...TARTSD MEG!!!
2012. jún. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/81 anonim ***** válasza:
37%
az nem lehetne megoldás, hogy megszülöd, de rögtön visszamész dolgozni, és felvesztek egy bébiszittert?
2012. jún. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/81 anonim ***** válasza:
80%
Menj el amniocentézisre. Az sem biztos, hogy egészséges, így "megoldódna".
2012. jún. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/81 A kérdező kommentje:
A veszélyeket felvázoltam, azt is hogy mit jelent egy sérült gyerek bevállalása (nem mindent szűrnek ki, a családomban volt genetikai rendellenesség). Elfér, de ki gondozza? Nekem elegem volt 3 alkalommal adtam fel a karrieremet önként s dalolva. SAjnos túl sokat voltam otthon - semmilyen porcikám nem akarja a gyereket. Se a terhességet se az utána jövő éveket - amik ebben a korban nyugdijig tartanának. Örülök hogy a kicsi is 9 éves, s vége a kisgyerekkorszaknak. Jó volt de elég volt. Ugyanakkor nem tudom hogy képes leszek- e elvetetni.
2012. jún. 6. 18:09
 8/81 anonim ***** válasza:
95%

Hát te ismered a párod, meg saját magad is. Én a te álláspontod is megértem, meg az övét is.

Csak mondjuk ha elveteted úgy, hogy ő nem akarja, mi lesz a kapcsolatotokkal?

Azt megkérdezhetem, hogy mi mellett sikerült a baba? (Csak kíváncsiságból, hogy mibe ne bízzak:D)

2012. jún. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/81 A kérdező kommentje:
A párom is a bébiszitterrel jön, de nem vesznek 1 honappal a szülés után, én nem állandó állásban dolgozom hanem projekteken - akkor indul a nagy elfogadott melóm. Ha szülök akkor bukik - megint... utoljára. 4 éve küzködtem hogy visszamehessek a melómhoz : ez az utolsó esélyem.
2012. jún. 6. 18:19
 10/81 A kérdező kommentje:

No ez aggaszt engem is - tegnap már a vonaton ültem de visszajöttem - ahogy elmentem olyan keserű arckifejezést öltött. MOst borzasztó de abban reménykesem hogy nem marad meg. Futok napi 5 kilométert.

Egyábkánt gumival védekezdünk. Előtte spirálom volt de most le kellett fél évre tenni. Ritkán vagyunk együtt - talán fél évente - így a naponta szedendő tabletták nem jönnek szóba.

Mindenesetre köszi a támogatást mindenkinek. Mége nem dontöttem, jövő háten hazamegyek vagy vizsgálatra vagy ABre, az a 8. hét lesz. MOst kicsit eltűnök, este leszek ismét.

2012. jún. 6. 18:49
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!