Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortsu után amikor 4 hét...

Abortsu után amikor 4 hét mulva vissza kell menni megtudja mondani az orvos hogy lehet gyerekem?

Figyelt kérdés

volt egy vetélésem már meg egy abortuszom a 2 közt 4 honap telt el elötte 2 évig nem estem teherbe igy nem is foglalkoztam vele az orvos azt mondta h vetélés és abortusz után nagyon az esély a teherbe esésre

abortusz elött megkérdeztem az orvost hogy lehet e még gyerekem azt mondta ne agodjak mert vigyáznak rám.. nagyon kedvesek voltak. de viszon a közel jövöbe 2-3 év mulva szeretnék gyereket.. szerintetek ez befolyásolja ? (a vetélésem és az abortuszom)


2015. júl. 27. 10:10
 1/9 A kérdező kommentje:
abortusz*
2015. júl. 27. 10:11
 2/9 A kérdező kommentje:
illetve a zárójelentésen annak az orvosnak van az aláírása aki csinálta az abortuszt ?
2015. júl. 27. 10:15
 3/9 anonim ***** válasza:

A vetélés, ha spontán lezajlott, nem maradtak utna szövetdarabok a méhedben, akkor nincs semmilyen módon hatással a későbbi terheségeidre pusztán orvosi szempontból. Az abortusz avgy a vetélés művi befejezése, mint minden műtét valamennyi kockázattal jár, igen.Ritkán előfordulhat pl. olyan hegesedés a méh belső falán, ami akadályozza eg ykésőbbi embrió megtapadását vagy a baba kihordását.De ez nagyon ritka.


A nég yhetes kontrollon erről semmit nem fognak tudni mondani.

2015. júl. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
azt mondták a mütét után hogy probléma mentes volt
2015. júl. 27. 10:24
 5/9 A kérdező kommentje:
a vetélésem is müszeresen lett befejezve mert vastag volt a méhnyálkahártya
2015. júl. 27. 10:25
 6/9 anonim ***** válasza:
20%
Persze hogy lehetsz...a régi időkben mikor mem voltak ilyen eszközök necces volt de már annak az esélye hogy ez után nem lehetsz 1:10000000hez kb..
2015. júl. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
és ez igy kb ugy van mint a vetélésnél hogy 3 hónap kell hogy helyre jöjön a szervezett ?
2015. júl. 27. 12:23
 8/9 A kérdező kommentje:
kupot kaptam tágitonak és vákumal csinálták..
2015. júl. 27. 12:23
 9/9 anonim ***** válasza:
ezt nem lehet megmondani előre.
2015. júl. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!