Abortusz utan 2 héttel ez normális?

Figyelt kérdés
3-4 napig görcsölt a hasam, aztan elmúlt. Vérezgettem, de legfőképp alvadt vér jött. 1 napja nem vérzek, és ma nagyon begörcsöltem. Olyan érzés volt mint a műtét első napján. Ez normalis?

2015. júl. 28. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem volt abortuszom, 2 hétig véreztem de fájdalmam nem volt, szval nem tudom. esetleg egy orvost megkérdezhetnél ha van rá lehetőség
2015. júl. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Keresd fel mielőbb az orvosod vagy az ügyeletet. Alvadt vér + erős görcsök nem jó jel. Inkább menj feleslegesen egy vizsgálatra, minthogy ne menj, és baj legyen.
2015. júl. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor ez nem normális tünet?? :( lehet mégegyszer műteni fognak?
2015. júl. 28. 19:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem Doki azt mondta ha nagyobb alvadt vér darabok távoznak, görcsölök nagyon, belázasodom azonnal menjek vissza! Kedves Kérdező inkább egy felesleges kör, mint egy hosszú procedúra ha valami gond lenne és nem mentél! Jobbulást!
2015. júl. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!