Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Budapesten van gyors és jó...

Budapesten van gyors és jó magán nőgyógyász?

Figyelt kérdés
sürgősen abortuszra kellene mennem, de ahol lakom, 10 nap múlva vizsgálnak meg megint és csak utána jön a vérvétel, altató orvos, és az ilyen szokásos dolog ... addigra lehet kicsúszok az időből, sajnos összejött egy baba, nem terveztem, de most lépnem kell, mert háttere nincs, hogy vállalhassam, 6-7 hetes terhes vagyok ... javasolnátok? nekem sürgősen kellene olyan magánorvos, aki fogad és, ha úgy adódik napokon belül meg is tud műteni! előre is köszönöm!

2015. aug. 6. 16:11
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Magánorvos ide vagy oda, a hivatalos procedúrán akkor is túl kell esned. Tehát például a védőnőt és a családsegítőt nem "úszhatod" meg.Ha 6-7 hetes vagy, akkor a 10 nap sem gáz, beleférsz még az időbe. De: magándoki is elég drága és ehhez jön az abortusz 30.000 HUF-os díja. Talán mondjuk, ha magánklinkára mennél...akkor ki lehetne hagyni a hivatalos dolgokat. De az meg olyan drága, hogy nem tudnád kifizetni.
2015. aug. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Jah azt remélem kiszűrted a válaszomból, hogy a magándoki általában közkórházban végez ilyen műtétet, tehát a pár nap az így elég lehetetlen. Csak magánkkilikán látnék erre esélyt.
2015. aug. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Magánkórházban sem végeznek úgy abortuszt hogy valaki ndmem ment végig a szokásos procedúrán. Allj neki mielőbb!
2015. aug. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%

pedig megfeleo vedekezesre kene egy kis penzt gyujteni....

Akkor nem kene maganklinika tobb tiz ezerert

2015. aug. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
63%
Robert Károly maganklinika...a hivatalos utat bem uszod meg,de nem húzzák at idot.Minden orvosuk jo,a nővérek kedvesek
2015. aug. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
63%
1,2 vagyok. Köszönöm! A magánkórházban nem voltam biztos, hogy ott hogyan megy a dolog. Bár...attól még nem tartom lehetetlennek, hogy van az a pénz, amiért hajlandók arra, hogy csak "úgy", a hivatalos procedúra nélkül is elvégezzék. De lehet, hogy rémeket látok...
2015. aug. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Alapvetően ugyanaz az eljárás, mint az államiban:

[link]

2015. aug. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!