Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Endokrinológiához is értő...

Endokrinológiához is értő nőgyógyász Budapesten?

Figyelt kérdés
Mindegy,h férfi vagy nő,illetve,hogy városon belül merre van,a lényeg,hogy jó orvos legyen
2015. ápr. 26. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:
mens mentisben vannak ilyenek
2015. ápr. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi,és tudsz is valakit konkrétan ajánlani,aki személyes tapasztalat alapján nagyon jó?

Mert voltam egy ilyen kissé "sztárolt" helyen,és nagy csalódás volt,pénzlehúzásról ne is beszéljek..Szóval légyszí az írjon,akinek tényleg saját tapasztalata van.


Árat tekintve többet is kifizetek,ha van értelme.

2015. ápr. 27. 00:02
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]


ő Budapesten is rendel

2015. ápr. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, csak kihagytam, hogy én is most fogok hozzá menni nemsokára, de nővérem is jár hozzá, azt mondta nagyon látszik rajta, hogy ért hozzá, meg érdekli a probléma.
2015. ápr. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Dr. Szabó György Róbert.

A Nyugati téren van a rendelője.

Én nála szültem, ő csinálta a terhesgondozást is, nagyon meg voltam vele elégedve.

2015. ápr. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!