Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Mennyi idő az abortusz elvégzé...

Mennyi idő az abortusz elvégzése? Ugye nem kell bent éjszakázni a kórházban?

Figyelt kérdés
2015. aug. 24. 18:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
52%

Szultel mar?

Ha nem, akkor elotte nap be kell fekudnod, ugy tudom, h tagitsanak.

2015. aug. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Ha szültem, akkor nem kell befeküdnöm? Akkor megcsinálják napközben az egészet?
2015. aug. 24. 18:23
 3/21 anonim ***** válasza:
14%
Aztán menj el családállításra vagy pszichológushoz, mert azzal, hogy fizikailag eltüntetik belőled a babát, még nincs vége a dolognak, egy életen át kísérthet.
2015. aug. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
48%

Ha szültél, bemész reggel,délutàn "dobnak" is ki.Ha még nem szültél, előző nap kell menned mert tàgítanak (nem mindenhol!!!) másnap van a műtét, tehàt egy éjszaka bent.

Nem vagy gyilkos,nyugi.Flúgosakkal ne foglalkozz.

2015. aug. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
47%
Előző nap be kell feküdni. Amúgy ezek a beszólások fantasztikusok, azzal nem kellene pszichológushoz járnia, ha megtartana egy magzatot úgy hogy nem akarja?
2015. aug. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
36%
Ha szült, nem kell befeküdni.Én màr csak tudom.
2015. aug. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
43%

Szia! nálam úgyvolt hogy bekellett mennem reggelre mert akkor helyezik fel a tágítót, másnap ha felkelsz nem ehetsz, nem ihatsz és valamikor délelőtt megműtenek.

De ezek előtt menni kell vérvételre ekg-ra, elbeszélgetésekre, ultrahang stb.

Hidd el nem éri meg.. nekem 2 éve volt és azóta se tudtam feldolgozni! Ha visszafordíthatnám az időt biztos hogy nem vetetném el! Senkinek nem kívánom azt a lelki fàjdalmat amit az abortusz után éreztem.. Úgy sírtam mint egy kisgyerek ...

2015. aug. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
56%
Én még nem szültem és csak aznap kellett 7re bemennem , 10kor már a mutobe voltam..nem is értem minek előző nap befekudni ... 2körül már mentem haza. Kutya bajom nem volt...és bár jó fel évig lelki beteg voltam, ma sem csinálnam másként..
2015. aug. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
29%
Mikor lesz a műtét?Amúgy ne aggódj, az egész beavatkozàs kb. 6-10 perc.Ezt onnan tudom, hogy akikkel egy szobàban voltam, mérték/mértük a màsiknak az időt.Volt bent olyan aki még nem szült, ő màr előző nap befeküdt, meg voltunk mi, akik màr szültünk, minket nem tàgítottak.Műtét utàn kb. 2-3 óra, aztàn mehetsz.
2015. aug. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Még nem tudom mikor lesz a műtét. Csak előre tájékozódok.
2015. aug. 24. 19:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!