Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Hogyan vészelte át a testetek...

Bucoka89 kérdése:

Hogyan vészelte át a testetek és a lelketek a terhesség megszakítást?

Figyelt kérdés
Nekem nincs gyerekem,nem volt még abortuszom sem és terhes sem voltam soha.
2016. jan. 19. 09:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%

A testem a 6 hét alatt teljesen rendbe jött, a lelkem 2 nap sírás után szintén rendben volt.

Most 13 év után is azt mondom, hogy akkor-ott a lehető legjobban döntöttem.

Üdv: egy 3 éves tünemény fiú anyukája

2016. jan. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
"Csak" missed ab. műtétem volt. Testileg és lelkileg is borzasztó volt.
2016. jan. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
36%
Testileg hamar túl voltam rajta, lelkileg azért egy jó hónap kellett mire feldolgoztam, bár nekem egészségügyi probléma miatt muszáj volt.
2016. jan. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
59%

Komolyan mondom, nem lehet már abortuszos kérdésre válaszolni, mert jön a sok ős abortusz ellenes, és jól nullára pontoznak?

Mi nem volt hasznos? Ja, hogy csak nem értesz velem egyet? Tudod az a piros kezecske nem a disklike gomb...


Akkor is így volt. Hoztam egy döntést, amit azóta sem bántam meg. Mert nem volt más megoldás. Ha neked ez fáj, akkor sajnállak. Vagy talán egész életemben nyomorultul kellene sírnom? Akkor az jó lenne? Úgy már fasz@gyerek lennék???

2016. jan. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,bár az utolsót nem értem,de gondolom valaki elkezdett ócsárolni az abortusz miatt.

Ez a része nem érdekel,én se turkálok másnak az életébe.

2016. jan. 19. 15:10
 6/13 anonim ***** válasza:
61%

4-es vagyok (és 1-es).

Azért írtam amit írtam, mert nullára lettem pontozva (akkor még).


És bármikor leírom ebben a kategóriában, hogy volt, és nem bántam meg, sokszor le vagyok pontozva. Nem tudom miért kellene egy életen át siratni, ha az ember egy megfontolt döntést hoz, és az élet is igazolja, hogy jól döntött.

És nem is kell ezzel egyet érteni, de a kérdésre válaszolok, azért írom le.

2016. jan. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
21%
Testi felépüléshez kellet néhány nap, de nem volt vészesebb mint egy átlagos menstruációs hét. Lelki felépülést számomra nem igényelt. Anyagilag volt a legmegterhelőbb.
2016. jan. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
44%
Nekem borzasztó volt, tavaly áprilisban volt, 12. hétben muszáj volt meglépni, mert valószínűleg a szülésig sem jutott volna el, olyan fejlődési rendellenessége volt...testileg 2 hét volt, mire nem véreztem már, de még a mai napig belekönnyezek, ha belegondolok. Sokáig sírtam miatta, főleg, hogy tervezett baba volt. Ha lenne "másik" baba, talán enyhítené, bár az sem biztos, de sajnos nem jön, hiába várjuk :(
2016. jan. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
41%
Igaz én nem jutottam el az abortuszig csak bejelentkeztem, 32 hetes kismama vagyok. Nem vagyok abortuszellenes, de most így kismamaként azt érzem beleroskadtam volna lelkileg, ha elvetetem őt. Hisz ő az én kis csodám! Már amikor először láttam lüktető kisbabként beleszerettem, az meg hab a tortán, hogy kislányom lesz. Mindig is egy kislányra vágytam!
2016. jan. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
27%
4-es! Ha nem vetted volna még észre, itt mindenkit lepontoznak, nem csak téged. De ha tényleg nem bántad meg, mit érdekel más véleménye?
2016. jan. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!