Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Fiúk, férfiak! Mit tennétek...

Fiúk, férfiak! Mit tennétek egy ilyen kijelentés hatására?

Figyelt kérdés

Ha a barátnőtök (ha nincs, akkor tegyük fel, hogy van) bejelentené, hogy terhes tőletek. (Ha még nem szexeltetek, az mind3gy, a lényeg, hogy gyereket vár és a te gyerekedet)

Mit mondanátok, mit tennétek?

ha abortuszt akartok, mi van, ha a lány nem akarja?


korotokat és ha van a kapcsolatotok korát is írjátok meg pls!:)



2016. febr. 18. 16:18
1 2
 1/16 anonim válasza:
54%
Védekezni kellene ember!! Nem ész nélkül d.ni
2016. febr. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
36%
Az én barátom 20 éves nagyon meghatódott, örült neki, de végül szülői nyomás miatt mégsem tarthattuk meg
2016. febr. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%

párom 20 éves, én is annyi vagyok. 14 hetes terhes vagyok, nem örült neki, de megtartottuk és együtt vagyunk. miattam tartottuk meg, ő nem akarta, de mostanra úgy tűnik hogy nem zavarja annyira. kezd hozzászokni szerintem. sokat segített eddig is, mert nagyon rosszul voltam, kórház meg minden. 3 éve vagyunk együtt.

20N

2016. febr. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
84%

Nekem 3x mondta ezt a csajom

Most a legkisebb is már 6 éves! :)

2016. febr. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha még nem szexeltetek, az mind3gy, a lényeg, hogy gyereket vár és a te gyerekedet)



Mi van???

2016. febr. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

5ös, itt arra gondoltam, hogy miután a kérdés elméleti, nyugodtan el lehet vonatkoztatni attól, hogy miért nem tudja valaki megválaszolni a kérdést. Szóval az nem baj, ha a pároddal a valóságban még nem feküdtél össze, tegyük fel, hogy megtörtént (és az egyszerűség kedvéért teljesen passzol minden) és gyün a gyerek

merthár a kérdés arra vonatkozik, hogy férfiak hogyan fogadnának egy nem várt gyereket.


Köszönöm az eddig válaszokat!:)

2016. febr. 18. 19:26
 7/16 anonim ***** válasza:
56%

Értem.

Aztán húztál-e gumit?

2016. febr. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
79%

A szűz 14 évesek, akik még nem is szexeltek, biztos nagyon jól bele fogják képzelni magukat ebbe a helyzetbe, hogy hirtelen apák lesznek :-DDD

A férfi egyébként a beszélgetésen kívül nem tehet semmit, mivel senkit nem lehet arra kényszeríteni hogy elvetesse, de arra sem hogy megtartsa a babát.

2016. febr. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

8as, a kérdés pont erre vonatkozik.. örülne-e, megharagudna-e, elhagyná-e a nőt vagy sem, vagy fenyegetőzne szakítással, ha nem veteti el, vagy sem, a nőre hárítaná a felelősséget, vagy sem, stb, stb...

Hogy mit lehet tenni, vagy mit nem, azt mi szabjuk meg... 8as, szerinted nem lehet kényszeríteni senkit.. van aki szerint meg igen:/

A reakciók érdekelnek

2016. febr. 18. 19:57
 10/16 anonim ***** válasza:
44%

Kérdező, nem a 8-as suerint nem lehet kényszeríteni, hanem ez a törvény. (Most, hogy ez mennyire igazságos, az más kérdés már.)

ha a nő meg akarja tartani, akkor megteheti. Ha nem akarja, akkor nem kötelezhető rá. Hiába akarnád te a babát, ha a hölgy el akarja vetetni, neked nincs beleszólásod, ahogy abba sincs, hogyha nem akarod, akkor ő vetesse el.

Annyit tudok mondani erre, hogyha nem akar valaki gyereket, akkor MINDIG védekezzen, akár több módszert is alkalmazva egyszerre.

2016. febr. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!