Lehet h vmit elrontottak?

Figyelt kérdés
Szerdán volt abortuszom..két napja köhögök és le van rakódva a torkomra vmi..De szerintem nem függ össze..Tegnap éjjel kimentem pisilni és egy kb 6-7 centis nagy db alvadt vérnek látszó vmi kijött..Ez normális????
2016. márc. 7. 16:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem, darabos vérzéssel azonnal orvos ebben az esetben.
2016. márc. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Más bajom nincs..azelőtt és azután is normális vérzés. Vkinek volt hasonló?
2016. márc. 7. 17:30
 3/7 Vilcsianyuja ***** válasza:
Velem is volt ilyen, csak nekem két hét után jött ki. Már meg akarta ismételni a műtétet a doki, mert nem zárult össze rendesen a méhem, és nem szűnt meg a vérzésem (ultrahangon is látszott). Aztán kijött egy nagy kocsonyadarab másnap reggel, mikor műtét lett volna. Szintén le lett ellenőrizve UH-val, a méhem szépen összezárult. Utána el is múlt a vérzés.
2016. márc. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tehát akkor normális? Néha enyhén fáj a hasam.És a betegség miatt lázasnak érzem magam de tegnap is csak 36.9 volt. Slejm van a torkomon és tüsszögök de szerintem ez nem a műtét miatt van..Csak szimpla megfázás..kérem akinek volt hasonló az írjon
2016. márc. 7. 17:55
 5/7 anonim ***** válasza:
44%
3 napja volt küretem és a dokim határozottan mondta, hogy DARABOS vérzés esetén AZONNAL menjek vissza. Ennek alapján nagyon NEM normális.
2016. márc. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Semmi köze a darabos vérzésnek a tüsszögéssel. Ne legyen kényelmetlen neked, menj vissza az ambulanciára, hogy darabos vérzésed van.
2016. márc. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 mandiga ***** válasza:
A darabos vérzés nem jót jelent. Azonnal menj vissza a kórházba, lehet ismét megműtenek, ez nem játék, az életed is rámehet.
2016. márc. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!