Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha egy családban a gyerekek...

Ha egy családban a gyerekek szüzek, és kapcsolatuk nem volt, ott a szülők vmit nagyon elrontottak nem?

Figyelt kérdés

28 éves fiú

32 éves lány


otthon élnek, nem volt kapcsolatuk azaz nem volt a fiúnak barátnője, a lánynak udvarlója, mindketten szüzek.


Mit rontottak el a szülök ?


2015. okt. 28. 22:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
10%
Sok dolgot elronthattak és gyerekek is.
2015. okt. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
84%

Igen, hibázhattak a szülők, de hogy mit, azt ennyiből nem lehet megmondani, hiszen semmit nem tudunk a családról, csak hogy a gyerekek szüzek... Esetleg nagyon "bezárták" őket, nem engedték társasági életet élni, ilyesmi. De mint mondtam ennyi infóból nem lehet ezt megválaszolni.

De azért a gyerekek is hibásak, mert elég nehéz elhinni, hogy nem érték őket különböző ingerek, amik arra sarkallták volna őket, hogy kapcsolatot teremtsenek az ellenkező nemmel.

2015. okt. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
59%
Es te honnan lehetsz biztos benne, h tenyleg szuzek? Attol h nem volt stabil parkapcsolatuk, meg elveszitgettek a szuzesseguket. Imadom az ilyen jol informalt embereket.
2015. okt. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
mert az egyik én vagyok
2015. okt. 28. 23:48
 5/19 anonim ***** válasza:
52%

Ezt a "hibás" szót kerüljük már, ha lehet.


Ez meg: "mert az egyik én vagyok", dramaturgiailag nagy volt. :) Elzárva nevelkedtetek egy farmon, vagy hogy volt? Többet is mesélhetnél.

2015. okt. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Es te melyik vagy?
2015. okt. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
53%
Biztos, h elrontottak vmit, de hogy mi lehet az, azt csak ti tudhatjatok. Eleg idosek vagytok mar (bmelykiotok is kerdezett) h kellovtavolssgbol tekintsetekbeaces rajojjetek, mik voltak v lehettek az ebbol a szempontbol kritkus pontok a nevelesetekben. Vallasaossag pl gyakori ok. De ehhez ti ks kellettetek azert. Soha nem koltoztetek el, nem kezdtetek onallo eletet. Ezt egyedul, par nelkul is meg kellett volna tennetek
2015. okt. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
És így könnyebb az élet, ha van egy hibás? De miért van feltétlenül hibás egyébként? A másik meg az, hogy mi ezt nem tudhatjuk, minden család más. Ha pl. szektások a szüleid és arra neveltek, hogy nehogy szóba állj ellenkező neműekkel, akkor igen, hibásak. A szülők általában viszont jót akarnak, és tényleg előfordulhat, hogy véletlenül alakult ez így, hogy pont ti ketten vagytok magányosak, nem a szomszéd. Nem mindenki talál párra ennyi idősen, de semmi sincs veszve. :)
2015. okt. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
#7, ha nem látták el az elköltözéshez szükséges eszköztárral fejben, tulajdonságokban, akkor nem igen fognak kirepülni sem, főleg ha kevés külső behatás érte őket. Ősszetartó család, no. Azért hogy felcsillant rögtön mindenkinek a szeme, hogy 32 éves szűz.:D
2015. okt. 29. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
86%

Az én unokatesóm is szűz még. Lány és legalább 5 évvel idősebb nálam. Én 32 vagyok. Tudom, milyen az, mikor bezárva nevelkedik az ember, mert én úgy nevelkedtem. Nem engedtek el sehova se minket. Nővérem valahogy mégis kitört, ő 17 éves körül volt, mikor elvesztette, én 21, öcsém kábé ugyanennyi volt. Lehet be tudtak zárni olyan 18 éves koromig, de aztán már nem. Elkerültem fősulira, onnan már nehéz lett volna bezárni. Az unokatesómat meg nem zárták be. Van egy öccse, az is idősebb nálam, ő normális időben vesztette el a szüzességét. Van egy osztálytársam, az is még mindig szűz. Az ilyen típusú emberek általában nem csak a szülői neveltetésnek köszönhetik, hogy szüzek 30 évesen is, hanem nagyrészt maguknak. Nem járnak el sehova-mondjuk én se nagyon-, de nem is kezdeményeznek, nem próbálnak meg randizni vagy ilyesmi. Kicsit maguknak valók. Öcsémnek is elég nehezen megy, nagyon rég óta nincs senkije. Talán több, mint 8 éve. Ő is kicsit magának való, nem tud kezdeményezni.

Ne magatokat sajnáltassátok, amiért szüzek vagytok, hanem tessék kilépni az utcára és ismerkedni. Lépj fel társkeresőre és tessék összehozni pár randit. Nem kell az első randin közölni, hogy még szűz vagy, mert megijednek, hogy valami gáz van veled, hogy még mindig szűz vagy, ilyen idősen nem hozzák fel ezt a témát az első randin úgy se, mert azt gondolja mindenki, hogy csak tán nem...De ha előrehalad a kapcsolat, akkor lehet közölni. Ne ijedjetek meg, csak bátran, de valahol el kell kezdeni.

2015. okt. 29. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!