Abortusz után tetoválás?

Figyelt kérdés
Nem fogok magyarázkodni el kellett vetetnem a babám pedig én akartam..a lényeg hogy van ötletetek hogy mit tetováltathatnék magamra az ő emlékére? A normális válaszolóknak köszönöm.
2016. márc. 9. 19:11
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
74%
Nem bántásból mondom, de gondold meg azt a tetkót. Ahányszor ránézel, mindig eszedbe fog jutni az a baba. Mindig feltépi a sebet. Biztos, hogy akarod? Illetve ha rákérdeznek, hogy miért az a tetkó? Mindig magyarázkodni, vagy hárítani, hogy ne kelljen magyarázkodni...
2016. márc. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
16%
És szerinted az változtat valamin? Könnyebb lesz a magzatnak?
2016. márc. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
62%

Kérdező, szerintem mindenképp valami nonfiguratív dolgot kellene, közhelyes ábrán tényleg boldog-boldogtalan rugózna, nem lenne semmi intimitása.

#2 feltehetőleg a Kérdezőnek lesz könnyebb, az ő szándéka.

2016. márc. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
16%
Nem tudom nekem ez olyan önsajnáltatásnak tűnik. a kérdező döntött így, senki sem kényszerítette az abortuszra.
2016. márc. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
78%
két kézfej amik egy marokká formálva őriznek valamit, ami nem látható.
2016. márc. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
64%
nem tetováltatnék,vagy olyan helyre amit nem lát mindenki,angyalszárnyacskát mondjuk,de picit...töbieknek:nem tudhatjátok miért kellett elvetetnie,arra senki sem gondol h beteg volt a baba???
2016. márc. 10. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Leírtam már hogy nem fogok magyarázkodni..a normálisaknak köszi
2016. márc. 10. 06:49
 8/24 anonim ***** válasza:
60%
#6 Nem gondolnak ezek semmire... Csak köpködni tudnak.
2016. márc. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
10%
Ez abortusz kategória. Az abortusz azt jelenti, hogy egészséges a magzat, csak az anya úgy dönt, hogy nem akarja megtartani/nem tudja megtartani a gyereket, ezért elveteti. Amiről ti beszéltek, azt missed ab-nak hívják, vagy vetélésnek és az itt teljesen más kategória. Szóval, ha itt tette fel a kérdést a kérdező, akkor mindenki teljesen jogosan hiszi azt, hogy a terhességgel amúgy semmilyen egészségügyi probléma nem volt. Ti sem vagytok azoknál jobbak, akik gyilkost kiáltanak!
2016. márc. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
59%

"Mindenki teljesen jogosan hiszi.." ÉS??

Ha az abortusz felháborít téged, akkor ne olvasd a témát! Ennyire egyszerű.

2016. márc. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!