Abortusz kérdés!?

Figyelt kérdés

Nem vagyok terhes, nem is voltam, és még nem is szeretnék. Csak ma biosz órán tanultunk az abortuszról, és volt egy két dolog, amit nem mertem megkérdezni. Pontosabban pont 2 dolog!

Az első az lenne, hogy létezik az hogy valakiben benne felejtenek a babából darabokat? mármint hogy nem veszik észre hogy pl a kis keze, vagy a lába bent maradt??

A második kérdésem pedig az lenne hogy megtörténhet, hogy sikertelen az abortusz, és terhes marad az "anyuka"?

ne nevessetek ki kérlek, de nagyon érdekel a dolog!

16/L


2016. márc. 16. 19:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
17%
Mivel emberek végzik, természetesen előfordulhat, hogy hibáznak az orvosok. Egy abortusz pedig akkor lehet sikertelen, ha megtagadják tőled valamilyen egészségügyi kockázat miatt, vagy ha túl sokáig vártál vele.
2016. márc. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
10%

Szia:)

nyugi, teljesen logikusak a kérdéseid, nem nevetlek ki:)

1. szerintem, nem lehetséges ez így, de ha valami kis bőr vagy kis pár mm-s darab ott is maradna, nagyon gyorsan el is tűnne:)


2. Nem tudok róla, hogy ez a veszély fennállna, szerintem, nem lehet sikertelen a beavatkozás:)

Ne aggódj:) 16/f

2016. márc. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
11%

2. vagyok

az első válaszolónak, inkább igaza van mint nekem, bár ilyen extrémebb esetekre nem gondoltam:D

2016. márc. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
18%

Abortusznál még embrióról beszélünk ergo nincs kicsi lába és keze. Nem nevetlek ki de borzalom hogy ezt nem tudod 16 évesen.


A második kérdésed már jogosabb. Ilyen nem létezik, ahogy azt mondták csak is megtagadhatják tőled az abortuszt egészségügyi kockázatok és túlfejlett embrió miatt.

2016. márc. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
5%
És nem egyszer előfordult már, hogy úgy elkaparták, hogy utána soha többé nem lehetett gyereke a nőnek. Inkább használj zoknit.
2016. márc. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
9%

Kedves kérdező.

Egy picid durvának fog hangzani a válaszom.De z a valóság.

Az abortusz,általában vákuum aspirációs módszerrel tőrténik.

Azt hiszem ezt nem kell lefordítani.A vákuum szerintem te is tudod hogy mizt jelent.:(

2016. márc. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
5%
abortusznál még csak egy kupac sejtről beszélünk szóval nincs keze, lába vagy bármi egyéb dolga.. azt inkább el tudom képzelni,hogy valaki véletlen terhes marad,de nem tudom, nézz utána
2016. márc. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%
"6 "picit
2016. márc. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
61%

Dehogy nincsen pici keze-lába! :O Beszkenneljem a babám 10 hetes képét??? Már 6 hetesen jól kivehetően dobogott a szíve, 10 hét 4 naposan pedig már kalimpált a kezével-lábával, a kezét az arcához emelte! És ennyi idősen még simán el lehet vetetni orvosi indok nélkül is! Nem egy sejtkupac!!! Itt vannak példának képek egy 11 hetes embrióról:


[link]


A kérdésedre válaszolva: ahogy az első válaszoló írta, ha véletlenül nem teljesen tökéletesen végzik el az abortuszt, akkor bent maradhatnak szövetdarabkák, de ezek aztán úgy távoznak, mint a menstruáció. A neten mindig olvashatók olyan történetek, hogy műhiba történt és az abortusz ellenére terhes maradt az anyuka, de nem lehet tudni, hogy mennyi ebből az igazság és mennyi a városi legenda... Én mindenesetre első kézből még sosem hallottam ilyet, ennek nem szabad normál esetben megtörténnie.

2016. márc. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
41%

1, Létezik, igen.

2, Ez is előfordult már. Majd megpróbálom megkeresni a cikket:a nő pert is indított miatta, mert ő ugye abortuszt akart és mire kiderult, hogy nem sikerült, már nem lehetett elvetetni

2016. márc. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!