Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Aki ellenzi az abortuszt az...

Aki ellenzi az abortuszt az meg tudja utálni a hozzátartozóit, ismerőseit ha megtudja?

Figyelt kérdés
Pl. Az anyját,testvérét,barátnőt. A férfiakat is hibàztatják vagy csak a nőket?
2016. ápr. 8. 16:02
 1/8 anonim ***** válasza:
94%

Ellenzem, mert nem egy kis sejt, amikor megtörténik az abortusz, hanem már rendes babaformájú ember.

De nem utálnék meg ezért senkit sem. Baráti körben volt már többeknek is abortusza. Ettől még ugyanolyan jóban vagyunk. Felelőtlennek tartom őket, mert nem védekeztek, és ha nem akartak gyereket, akkor miért nem védekeztek, számomra érthetetlen, de ettől még nem utálom őket.

Persze a férfi is hibás, ha ő sem foglalkozott a védekezéssel.

2016. ápr. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
szia, ehhez rokonoknak semmi köze.
2016. ápr. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
6%
Én nem megutáltam, csak soha többet nem kerestem a társaságát. Ha összefutottunk valahol köszöntem, de ennyi.
2016. ápr. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%

Én nagyon kevés esetben értek egyet az abortusszal, ennek ellenére nem utálnám meg azt, aki mellette dönt. volt is ilyen barátnőm. a döntésébe nem akartam beleszólni, de mellette voltam. pont azért is "ellenzem" az abortuszt, mert láttam, hogy mennyire tönkreteheti valakinek az életét, ha megbánja. és ezt már nem lehet visszacsinálni.

a férfiakat is hibáztatom, ha nem áll a nő mellett, ha az teherbe esik. de pont azért kellene a nőknek figyelni a védekezésre (már ha nem védekeztek), mert neki kell végigcsinálnia az egészet.

2016. ápr. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
Ellenzem,de igyekszem nem ítélkezni.Olyan családban nőttem fel,ahol azt tartják,hogy az abortusz olyan ,mint kb egy foghúzás.De nem utálok senkit.
2016. ápr. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Betu ***** válasza:
68%

Én nem ítélkezem, viszont vannak szituàciók, amikor az abortusz a legjobb megoldàs. Az egyik baràtnőm is emellett döntött és mégsem utáltam meg. Abortusz ellenes vagyok, de nem fogom senki helyett eldönteni, hogy ő mit szeretne és nem fogok beleszólni sem. A véleményemet elmondom ha megkérdeznek és ennyi.

Sajnos vannak helyzetek amikor a nő nem tehet róla, hogy teherbe esett és nem tudja felvàllalni a babàt, vagy amikor mindenkinek jobb, ha nem születik meg egy baba😯Sajnos ilyen is van.😔 Szóval annyi, hogy mindenkinek meg van a joga eldönteni, és mérlegelni egy ilyen helyzetet.

2016. ápr. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
79%
Nekem volt! Méghozzá tervezett terhességnél, csupán beteg lett volna a baba, akit nem vállaltunk! Nem volt egyszerű döntés, de így is megkaptam néhány ismerőstől. Na velük már én nem keresem a kapcsolatot...
2016. ápr. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
0%
Én rettentően ellenzem, és elítélem azokat, akik ezt teszik. Azért, mert mire egy nő megtudja, hogy terhes és eljut az abortuszig, már egy élő kis emberkét ölet meg. Ez pedig akárki akármit mond, gyilkosság. Úgyhogy én anyukámat is elítélném, ha ezt megtudnám róla. Sőt így, hogy az anyám, még jobban fájna, hisz a testvéremről lenne szó. Tudom, hogy nincs jogom ítélkezni, de ez engem lelkileg megviselne. Képtelen lennék egy ilyen személyt tisztelni.
2016. ápr. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!