Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » 1 het alatt el lehet intezni...

1 het alatt el lehet intezni az abortuszt, ha majdnem 11 hetes vagyok?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 9. 21:22
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
89%

Az azt jelenti, hogy jövőhéten pénteken túl kéne esned a műtéten. Kizártnak tartom, de ha nagyon nem akarod megtartani, akkor megpróbálhatod..legfeljebb nem jön össze.


Nem vetted észre hamarabb?

2016. ápr. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
19%

12 heteset is elinteznek, előre veszik mindenhol sürgősségivel.

Jelzem, a magzat minden fájdalmat érez, és őt nem altatják.

2016. ápr. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:

Jovohet penteken lesz 11 hetes!


Mert, nem tudtam eldonteni, hogy megtartsam e, vagy sem, meg mindig nem tudom... Csak erdeklodok, hogy idobe meg beleferne e?!

2016. ápr. 9. 21:35
 4/39 anonim ***** válasza:
40%
szerintem igen,de ne vetesd el,ha eddig nem tetted.Már kész kis ember.Körmei vannak az ujjacskái végén,ásít,és szopja az ujját..
2016. ápr. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
32%
Menj el Uhra és nézd meg hogy 11 hetesen egy mini emberke..
2016. ápr. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:

5 napja voltam UH-n, lattam a szivet verni, mar akkor is kesz kisember volt, van is egy kepem rola, majdnem 3cm...


...de ez nem ilyen egyszeru, fel is kell nevelni es apara is szuksege van!

Persze, valahol en is arra hajlok, hogy megtartsam, csak erdeklodok meddig kerheto abortusz, mert nem tudom, mi lenne a jo(bb) dontes, sajnos meg ezt at kell gondolnom parszor...

2016. ápr. 9. 21:58
 7/39 anonim ***** válasza:
38%

Meg nem tudtad eldonteni???

Ha sikerult volna eldontened idoben, akkor egy 4-5 hetes lelektelen petecsomot vettek volna ki beloled. Igy meg egy kicsi embert, kifejlett idegrendszerrel, fajdalomerzettel.

2016. ápr. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
39%

Oka van annak hogy nem vetetted el eddig.Most már egy kis emberke,egy kisbaba,a te kisbabád.Anyának lenni soha nem könnyű,de igazi áldás.

Olyan nagy a baj???

2016. ápr. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
39%
Volt már elég időd mérlegelni. Ilyen későn elvetetni nagyon extrém esetben lehet csak tiszta lelkiismerettel...
2016. ápr. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:

En ertem, hogy mindenki akarja tudni a miertjet, de a kerdesre alig valaszolt valaki...


Elo terhesseg 6. hettol van altalaban, ilyenkor 2 het elintezni az abortuszt, tehat legkorabban 8 hetesen vegzik el?

2016. ápr. 9. 23:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!