Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Az abortusz gyilkosság? Sokat...

Az abortusz gyilkosság? Sokat olvasgattam már a témában mégis meghallgatnék még 1-2 választ. Elítélitek azt, aki abortuszra megy? Miért?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 18. 19:36
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
52%
A 9 hetes ultrahangképemen egy 27 mm-es magzat van, teljesen kivehető a feje, a pocakja, a kezei, lábai, egy mini emberke. És valaki úgy dönt, hogy öljék meg, szedjék ki belőle..mi ez ha nem gyilkosság? Nem ítélek el senkit, de gyilkosság az nem kérdés..
2016. ápr. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
60%
Igyekszem úgy hozzá állni, hogy az abortuszra menő nőt ne ítéljem meg, mert ehhez nincs jogom. Az abortusz magát mint cselekedetet 100%-ig elítélem. Szerintem gyilkosság.
2016. ápr. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
79%
Erre nem fogsz egyértelmű választ kapni, van aki szerint gyilkosság, van aki szerint nem. Szerintem az és sose lennék rá képes, hacsak nem lenne a gyerekemnek olyan súlyos betegsége, ami amúgy is megpecsételné az életét.
2016. ápr. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
61%
Azon kellene sokaknak elgondolkodni hogy mégis honnantól számít egy élet életnek? A tizen x-edik héttől vagy amikor már megszületett? Akkor mi volt előtte? Szerintem egy ember a fogantatás pillanatától kezdve ember, lehet még orvosilag nem úgy hívják vagy még nem látszik annak de akkor is az. Aki embert öl előre megfontolt szándékkal azt gyilkosságnak hívják.
2016. ápr. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
63%
Ha az abortusz gyilkosság, egy rovarcsapda kitevése tömeggyilkosság.
2016. ápr. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
44%
Ezzel az erővel az is gyilkosság ha menstruálsz vagy amikor egy férfi recsizik.
2016. ápr. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
39%
jó, utolsó tőled nem is vártunk más választ, aki szerint normális ha egy 13 éves szexel meg bulizik, abból azt is kinéztem hogy a menstruációt összehasonlítja az abortusszal. Nos, elmagyarázom. A menstruációt nem választhatja az ember lánya, míg az abortusz felett dönthet, kimondhatja a saját gyereke halálos ítéletét.
2016. ápr. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
49%
6os: sem a kifolyt vérem, sem a kiürített sperma nem integet, nem dobog a szíve, nem nyugszik meg az anyukája hangjától. Legalább butaságot ne írj, ha már az értelem nem megy!
2016. ápr. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
17%
Én nem vagyok olyan bölcs, mint a második válaszoló, nekem nem megy ketté választani a tettet és az elkövetőt.
2016. ápr. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
59%

#8

Ahogy egy pár hetes magzat sem integet meg nem old meg differenciálszámításokat ellenben azzal amit a hittérítők terjesztenek. De ha itt tartunk a spermáknak is van fejük meg cuki farkuk amivel csapdosnak.

2016. ápr. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!