Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Osztrák TB kártyával is végre...

Osztrák TB kártyával is végre hajtják az abortuszt Magyarországon?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel lefeküdtünk és véletlen elmentem benne.Nem tudtam kihúzzni mert ő volt felül.Igazából csak eléggé kevés sperma jutott a vaginájába.Azt meg kell jegyeznem, hogy akkor volt menzesze.Ő valamilyen szinten próbálta kimossni magából.De elkellett menünk egy helyre.Sajnos csak később jutott eszünkbe , hogy vehetnénk 72 órás tabletát.A barátnőm felhívta az édesanyját és elmesélte ezt az egèsz dolgot , miközben mi pont igyekezve mentünk megvenni a tabletákat.A barátnőm édesanyja mondta a barátnőmnek , hogy miközben megvan a havija nem eshet teherbe semmikèppen.Én szóltam a barátnőmnek, hogy legalább a biztonság kedvéért vegyük meg a gyógyszert.De ő ellenkezett , hogy úgyse lesz terhes mert megvan neki.Ennek már egy hónapja...A barátnőm ausztriába él és csak hétvégén jár haza.A TB kártyája osztrák.Ausztriában az abortusz 200 ezer forintnál kezdődik a barátnőm szerint.Amit nem tudunk kifizetni.Abvan bíztunk hogy megjön a havija , de mégsem.Ma azt mondta hányingere van.Külföldi TB kártyával is végre hajtják az abortuszt Magyarországon?

2016. okt. 2. 19:41
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:
Én 17 , barátnőm 16 esztendős.
2016. okt. 2. 19:43
 2/34 anonim ***** válasza:
61%
tesztet csinált?ha nincs magyar TB-je akkor teljes áron fogják ellátni,ami itt is kb ugyanannyi lesz mint kint.
2016. okt. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
52%
Igen, de nem 30 ezerért hanem kb annyiért mint kint. Remélem azért az anyja egy életre eltiltja tőled, ha már ilyen felelőtlenek és hülyék vagytok védekezni, de abortuszra lenne eszetek... 16 évesen védekezés nélkül toszni..
2016. okt. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
85%
Nem. Magyarországon nem magyar egeszsegbiztositassal orvosi alapellatast és életmentő szolgáltatást vehet igénybe. Az abortusz nem az. Nem végzik el itt a műtétet.
2016. okt. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
45%

Nem az életmentő beavatkozást végzik csak el, előző...


EU kártyával rendelkező (ő kint kapja meg, a kinti biztosítás alapján) minden államban térítésmentesen veheti igénybe az adott állam biztosítottjai számára ingyenes ellátásokat, a tervezett beavatkozások kivételével. Az ab pedig tervezett beavatkozás.

2016. okt. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
41%
kéri a jogszabályt, aki lepontoz?
2016. okt. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
24%
Szerencsére nem, nem fizetett ide semmit miért kapna ellátást?
2016. okt. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
53%

Hatos, felesleges, engem jogszabállyal is lepontoztak ma... Egyesek azt hiszik a facebookon vannak és tetszik/nem tetszik gombokat nyomogatnak ész nèlkül.


Kérdező áruld már el miért nem védekeztek??

2016. okt. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
35%
Amúgy meg rohadtul nem ajánlott menstruáció alatt szexelni, olyan fertőzéseket lehet összeszedni a nyitott méhszájon át hogy csak na.
2016. okt. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Mert nem volt gumink.A boltok pedig zárva voltak már, és már nagyon kívántuk egymást 1 hónap távollét után.Én valamilyen szinten ellenkeztem , de egyszerüen rá vett arra hogy berakjam
2016. okt. 2. 22:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!