Miért gondolja a "Római Katolikus:Életvédő csoport", hogy az itt terhesség megszakítással kérdést feltevő tiniket arra kell biztatni, hogy tartsa meg a gyereket? aki itt kér tanácsot ilyen kérdésben vajon tényleg alkalmas egy gyermek felnevelésére?

Figyelt kérdés

és mivel tiniket biztatnának, fogják is támogatni őket, vagy csak világra hozatjuk a gyermeket lesz ami lesz alapon, és nem érdekes hogy ilyen fiatal szülőknél milyen körülmények között lesz?

erre van épkézláb magyarázat tőlük?


2017. jan. 11. 22:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/100 anonim ***** válasza:
19%

Ha egy csoport a gyk- n osztja az észt akkor nem vehetők komolyan

Itt nagyon sok kérdés kamu vagy csak felmérés v vizsgamunka miatt irodik

2017. jan. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/100 anonim ***** válasza:
80%
Engem is érdekelne, hogy ha már kereszteshadjáratot indítottak a facebook oldalukon, akkor mégis milyen támogatással segítik az általuk meggyőzött fiatalokat és időseket!
2017. jan. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/100 anonim ***** válasza:
64%
#2, tényleg a facebookon is nyomják? Milyen néven?
2017. jan. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/100 A kérdező kommentje:

Római Katolikus: Életvédő Csoport néven futnak.

zárt csoport, jelentkezni tudsz

2017. jan. 11. 23:06
 5/100 anonim ***** válasza:
32%
Azért gondolja azt, hogy arra kell bíztatnia a nőket, hogy ne vetessék el a gyereküket, mert gyilkosságnak tartja egy emberi élet kiontását. A kérdés vissza is igaz: és ti, abortuszpártiak, miért érzitek olyan szent kötelességeteknek, hogy rábeszéljetek egy bizonytalan nőt, hogy ölje meg a gyerekét? a ti pénzetek vagy időtök fog rámenni a gyereknevelésre, vagy mi? Rengeteg olyan anyát ismerek, aki elgondolkodott az abortuszon, mert bizonytalan helyzetben volt, de végül megszülte a babát, nagyon szereti, és minden rendbe jött az életükben. Sőt, ha már 17 évesekről van szó, tesómat is annyi idősen szülte anyám, és tökéletesen teljesített szülőként. Az, hogy valaki fiatal, még nem jelenti azt, hogy nem képes felnevelni a gyereket. Nyilván az a helyes, ha aki nem akar gyereket, nem is esik teherbe, de ha már így történt, miért a gyereknek kell megszenvednie?
2017. jan. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/100 anonim ***** válasza:
34%

Én meg sem szoktam nyitni legtöbbször ezeket a kérdéseket, amik terhesség megszakításra vonatkoznak. Azonban előfordult már, hogy válaszoltam.

Soha nem biztatnék valakit arra, hogy menjen abortuszra! Az én álláspontom az, hogy a kezdeti sokk után mérje fel a helyzetet, értékeljen és a körülményektől függően döntsön.

Persze, könnyű azt tanácsolni, hogy menjen abortuszra, aztán kész, minden probléma megoldva! De nem értem, hogyan lehet erre biztatni valakit... Honnan tudja itt bárki, hogy tényleg senki nem lesz segítségére (ezt a kérdező simán hiheti az ijedség miatt), semmi más megoldása nem lehet? Ti nem éreztek bűntudatot, hogy azt mondjátok neki, hogy mondjon le a gyerekéről? Mert nekem meg ez az, ami érdekes. Nem vagyok az, aki azt mondja, hogy pár hetesen már kész gyerekről van szó. De ha HAGYJA az anya, igenis az lesz belőle! Tehát gyakorlatilag csak elveszi tőle az élet lehetőségét, bár a megöli szó elég furcsa valóban arra a pár hetes "valamire". Ettől függetlenül én is azt vallom, hogyha lehet tartsa meg a babát. Olyat ritkán hallok AKÁRKITŐL, hogy élete során azt mondja, hogy "De kár volt megszülnöm ezt a gyereket, inkább mentem volna abortuszra!". Pedig elég sok mindenkiről tudom, hogy rosszkor jött a gyerek az életében, és mégsem mondanak ilyet, mert meg lehet oldani a legtöbb esetben. És itt senki sem tudja, hogy a kérdező abba a pár százalékba esik-e, akinek valóban lehetetlen lenne! Több leányanya is van, akit ismerek. Az egyik még csak 18, de már 3 éves a fia. A gimnáziumot MÉG nem tudta befejezni, de újra jár, hogy leérettségizzen. Pedig őt az anyja még el is zavarta otthonról, amikor kiderült, hogy terhes. Soha sem gondoltam volna korábban, de tisztelem azt a lányt/nőt. Nem az egyszerűbb utat választotta, nem koldulta össze az összeget, amiért ma már lazán megcsinálnak egy ilyen beavatkozást. Inkább a nehezebb utat választotta és tudom, hogy az első pillanattól kezdve, örül, hogy így döntött. Gratulálok az ehhez hasonló, érző, nem gyáva EMBEREKNEK/nőknek! Azokat pedig csak sajnálni tudom, akik itt akarják őket erről lebeszélni!

2017. jan. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/100 anonim ***** válasza:
54%

"Olyat ritkán hallok AKÁRKITŐL, hogy élete során azt mondja, hogy "De kár volt megszülnöm ezt a gyereket, inkább mentem volna abortuszra!". - csodálod? Amikor valaki felvállalja akkor ez lesz:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..


Amúgy pedig azon a véleményen vagyok, hogy az adott PÁR akarata a döntő, és senkire sem lehet rákényszeríteni se a gyerekvállalást, se a terhesség megszakítását. Ha meg a pár egyik tagja (akármelyik) határozottan a megtartás ellen van, akkor az én az abortusz mellett állok. Minden más esetben viszont azt mondom, hogy ez az adott két ember kizárólagos döntése, és mindenki másnak csak véleménye lehet. (ideértve főleg a persze "csak jót akaró" szülőket - ha elolvasod a linket, ezt megérted)

2017. jan. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/100 anonim ***** válasza:
43%
Kérdező (#4) köszönöm. Nem találtam, de annyira mondjuk nem is érdekel, hogy oda csatlakozni akarjak.
2017. jan. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/100 anonim ***** válasza:
64%

En is csak sajnalni tudlak titeket, mert sut beloletek a rosszindulat es az eloitelet. Szerintem amugyse beszelnek ra senkit itt az ab.-ra , ilyet egy kerdesnel sem lattam. Azt mar annal inkabb, hogy a fanatikus magzatvedok, akkor is osztjak az eszt, amikor NEM KELL. Kezemen sem tudom megszamolni hanyszor irja ki a kerdezo, hogy mar dontott es csak erdeklodik erre meg csak bunko, kioktato valaszokat kap. Ez van a legtobbszor.

Aki meg tiniket sarkall arra,hogy gyerekfejjel gyereket szuljon annak csak gratulalni tudok. Ebbe rohadtul senkinek nem kene veleszolnia

2017. jan. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/100 anonim ***** válasza:
69%
Beleszolnia*
2017. jan. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!