Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortusz külföldön? Mi a menete?

Abortusz külföldön? Mi a menete?

Figyelt kérdés
Lehetséges elvégeztetni ezt a beavatkozást egy másik európai országban úgy, hogy amúgy Magyarországon élek?
2017. jan. 24. 11:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%
Persze, amennyiben van az adott országban egeszsegbiztositasod és kifizeted a saját részt is.
2017. jan. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%
Magánklinika. 200euró kb és semmit nem kérdeznek. Vákummal. Reggel műtét este mehetsz hazam Nem vagyok abortuszpárti, csak leírtam hogy működik nálunk. Írj privit ha további infót szeretnél (ország, körülmények stb)
2017. jan. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%
Bécsben pl.tablettával is megoldható ha jól tudom 8.hétig. Borsos ára van az biztos,mert biztosítás hiányában magánklinikán végzik csak el.
2017. jan. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Nem feltétlen a tablettás verzióra gondoltam.

Csak a magyar állami egészségügyben egyáltalán nem bízok, plusz a kórházak színvonala is átlagon aluli szerintem. Magánklinika az országban egy jöhetne szóba, de oda más ok miatt nem szeretnék menni, ha megoldható máshol is ez a beavatkozás.

2017. jan. 24. 12:19
 5/15 anonim ***** válasza:
6%
Szerintem megcsinálják mindenhol, de azt tudnod kell, hogy mindenhol az a feltétel, hogy éljen, dobogjon a szíve, legyen vérkeringés és mozogjon. Ha látod majd ultrahangon, akkor arra azért gondolj, hogy ő már most teljes biztonságban érzi magát benned, mivel egy különálló élet, akit te kaptál.
2017. jan. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

1. A baba apukájával nem vagyunk együtt.

2. Elég sűrű az életem, nem fér bele egy gyerek sem most, sem később.

3. Nem vagyok anyának való, nem szeretem a gyerekeket.

2017. jan. 24. 12:52
 7/15 anonim ***** válasza:
75%

Kérdező, itt nagyjából minden lényeges infót megtalálsz:

[link]

2017. jan. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
6%
Az a szò hogy vèdekezes.....mond valamit? Vagy Te is gyogyszer es gumi mellett maradtal terhes mint mindenki......
2017. febr. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
62%
Mi közöd hozzá, 8? Nem a te dolgod és a valaszodnak semmi köze a kérdéshez
2017. febr. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
72%
Mi lett?
2017. febr. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!