Erika278 kérdése:

Abortusz a 13. hét után?

Figyelt kérdés
Kérem a vádaskodó birálkodó kommentekkel kiméljetek.Csak hogy röviden mondjam semmiféleképpen nem szeretném ezt a gyeremeket megtartani ha kell külföldre is hajlandó vagyok elutazni olyan ember segitségét várnám aki ezt megjárta és esetleg tud valamilyen kontaktal szolgálni.Igen végig olvastam a hasonló kérdéseket erre nem kaptam választ.

2017. jan. 25. 20:06
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
69%

Most már nem lehet. Csak ha veszélyezteti az anya életét, vagy a babával van valami komoly gond.

Én nem ítéllek el, hogy nem akarod. Csak azt nem értem, hogy ha ennyire nem akarod, akkor miért nem tettél semmi az előző hetekben. Végül is csak 1 héttel maradtál le.

2017. jan. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
48%

Magyarországon harom esetben van mód. Vagy ha 18 éven aluli vagy vagy ha súlyos beteg a baba vagy ha a te életedet veszélyezteti a terhesség.

Ha egyik sem, akkor irány külföld. De a gyomrom felfordul tőled, emellett nem tudok elmenni szó nélkül és nem érdekel a lelkivilagod meg a nem kérek negatív kommentet szöveged.

2017. jan. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
22%

12. hét után csak speciális esetben lehet megszakítani. Pl kromoszóma rendellenesség meg ilyenek. 24-ig ha ionizáló sugárzás hatás is közrejátszik, de ebben nem vagyok biztos, hogy komolyan veszik.


Esetleg megpróbálhatod azt, hogy erőszakból fogant(remélem azért nem), hátha megkönyörülnek rajtad.

2017. jan. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
44%
A nagyobbik baj az, hogy a 12. hét után nem lehet műtéttel megszakítani (meg gyógyszerrel se), mert már túl nagy, hanem meg kell szülni.
2017. jan. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Itt nem arrol van szó h felelötlen voltam vagy fiatal,sajnos más orvosi problémáim.miatt illetve a bajos havi ciklusom miatt sajnos csak a mult héten derült erre fény illetve külföldröl haza érkezve tudtam felkeresni a kezelö orvosomat szoval igy sikerült kifutnom az idöböl,nem szeretném és ez egy jól átgondolt döntés az életem jelenlegi szakaszában..és nem gondolkodom örökbeadáson.
2017. jan. 25. 20:32
 6/24 anonim ***** válasza:
72%
És mit mondtak a családsegítőnél? Nincs semmi megoldás? Pl. írod, hogy valami egészségi problémáid vannak. Azokra nem lehet hivatkozni?
2017. jan. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
24%
Ha jól tudom, ritka esetekben pszichés problémák esetén is engedélyezik itthon is (= öngyilkosságot fontolgatsz erősen, mert annyira elképzelhetetlenül zavar a benned növekedő alien)
2017. jan. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Családsegitöhöz péntek 10órára kaptam idöpontot azért is próbálkoztam itt hogy kinek milyen tapasztalata van velük és a lehetőségekkel kapcsolatba.
2017. jan. 25. 20:43
 9/24 anonim ***** válasza:
57%
2017. jan. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
6%
2017. jan. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!