Erika278 kérdése:

Abortusz a 13. hét után?

Figyelt kérdés
Kérem a vádaskodó birálkodó kommentekkel kiméljetek.Csak hogy röviden mondjam semmiféleképpen nem szeretném ezt a gyeremeket megtartani ha kell külföldre is hajlandó vagyok elutazni olyan ember segitségét várnám aki ezt megjárta és esetleg tud valamilyen kontaktal szolgálni.Igen végig olvastam a hasonló kérdéseket erre nem kaptam választ.

2017. jan. 25. 20:06
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
64%
2017. jan. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
29%

Szerintem nincs esélyed elvetetni.Ketyeg az idő míg kideríted,mi lenne esetleg a módja külföldön.Lassan el kell fogadni a helyzetet és megoldást találni arra,mi lesz a gyermekeddel.Ezek szerint az apa kiléte sem biztos, megértem,hogy nem akarod,de add örökbe inkább. Sajnálom hogy ilyen helyzetbe kerültél,de vállalnod kell a tette tetteidért a felelősséget!

Sajnos a hírekben hallani ezt azt,nem akarok ötleteket adni,így nem írom meg,de remélem jobb ember vagy azoknál,akik magukban vagy másokban kárt tesznek.....

Hátha a családsegítőben tudnak érdemben segíteni, remélem megoldódik a helyzeted!

2017. jan. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
37%
Értem én, megcsaltad a férjed és tudod hogy kitől van a baba, de mégis reménykedsz hátha a férjedtől lenne..na végül elvetetted?
2017. febr. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 Albu ***** válasza:
0%
Nincs vádaskodás. Ideje felnőnöd, ha eddig nem voltáűl rá képes.
2017. febr. 7. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!