Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Akkor is ellenzitek az abortus...

Akkor is ellenzitek az abortuszt, ha a nő sosem akart gyereket, nem szereti őket, és tudja, hogy soha az életben a háta közepére nem kívánja?

Figyelt kérdés

Vagy szerintetek itt is megéri bevállalni, hátha meggondolja magát?

Mivan azzal a sok gyerekkel, aki ilyen szülő mellezt úgy nő fel, hogy sose volt szeretve?


Normális válaszokat szeretnék.


2017. febr. 25. 14:19
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
74%
Az én barátom pont így van. Az anyja azért szülte meg fiatalon terhes lett de nem engedték abortuszra. Nevelte,de lelkileg,érzelmileg zsarolta minden megmozdulása zavarta. Később férjhez ment született egy gyereke. Na vele másképp bánt, őt szerette. A barátom pszichiátriai beteg depressziós,személyiségzavaros. Ő nem szeretett így élni,hogy az anyja nem szerette,ezért is beteg.
2017. febr. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
82%
Én egyáltalán nem ellenzem. Mindenkinek saját magának kell eldöntenie, hogy akar vagy sem. Ha valaki nem akar de besikerül, akkor inkább vetesse el, mintsem hogy borzalmas gyermekkora legyen, akit ütnek vágnak vagy molesztálnak, stb.
2017. febr. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,természetesen hasznosak, most konkrétan olyan emberek véleménye érdekel, akik szerint mindig minden körülmény között megkell tartani a gyereket,akkor is ha nincs pénz,mert a lényeg a szeretet. Na de mivan, ha a szeretet a hiányzó "összetevő"?
2017. febr. 25. 14:30
 4/51 anonim ***** válasza:
42%

Figyelj: nekem is volt ilyen időszakom 18-21 év között, többek között az akkori párom se volt alkalmas apának.

Ő gumit húzott, én meg titokban szedtem mellé a tablettát, csak nehogy baj legyen.

Aztán az évek során volt olyan, hogy párkapcsolatban csak gumit, csak tablettát, vagy pharmatex kúpot ÉS megszakítást alkalmaztunk. Soha nem estem teherbe véletlenül.


Aki nem akar gyereket, az védekezzen!!!

Aki meg nem akar gyereket, de megszakítással védekezik, vagy épp azzal sem, az esik többnyire "véletlenül" teherbe. Aztán meg egy laza vállrándítás után kapartat, mert ő nem akar gyereket, és pont.


Hagyjuk már ezt, hogy valaki napok óta azon rugózik, ki miért és milyen körülmények között ellenzi az abortuszt.

Nyugicukor!

Mindenkinek kizárólag a saját magzata felett van döntési joga, csodás országunkban pedig annyi, hogy befizetés a csekket, és kikaparnak, mint Micimackó a mézesbödönt. Semmi akadálya. Még csak közvélemény kutatást se kell előtte tartani a gyakorin.

Ahhoz viszont neked nincs közöd, ha más viszont nem lenne erre képes, lelkiismereti okokból. Ettől még senki nem válik automatikusan véres szájú abortuszellenessé, csak anyává.

2017. febr. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
25%
Kérdezz meg pl pár intézetist örülne e ha inkább meg sem született volna
2017. febr. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 A kérdező kommentje:

Szerintem ilyen kérdés még nem volt, ezért tettem fel, mivel általában a pénz szokott lenni a fontos.

Száz százalékos védekezés, mint tudjuk, nincs, az elköttetést pedig a kdnp-nek hála,már évek óta csak negyven felett, vagy három gyerek után lehet, na de politizálni nem akarok, pedig engem ez a kérdés is igencsak zavar.

2017. febr. 25. 14:33
 7/51 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem aki elvakult abortuszellenes az ebbe nem gondol bele. Most őszintén mikor olyan válaszok jönnek szegények kérdéséhez hogy anyagilag nagyon jól jár a szüléssel szerinted érdekli őket a szeretet? Sok ilyen családot ismertem a gyerekek mind megsínyleték azt a bántalmazást ami érte őket. Volt akit öngyilkosságba kényszerítettek. De ez nem érdekes csak az,hogy élt.
2017. febr. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
69%
Én azt sem értem, hogy akinek ennyire szívügye a dolog, miért foglalkozik más életével és döntésével🙃
2017. febr. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
43%
Én is így voltam vele, 26 évesen viszont teherbe estem (ráadásul akkor jöttünk össze), mivel ellenzem az abortusz így eszembe sem jutott elvetetni. Már van egy tervezett gyerekünk is, és ha hiszed ha nem szeretem ŐKET! A többi gyerektől még mindig hülyét kapok! 😂
2017. febr. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
20%
Aki nem szereti a gyerekét, az adja örökbe. És nem kell azzal jönni, hogy milyen az intézetes gyerekek sorsa, mert egy újszülött kapásból családba kerülne, annyian vágynak babára. De persze itt is jön az önzés, hogy jaj, tönkremegy az alakom, jaj, mi lesz, ha 20 év múlva felkeres, stb.
2017. febr. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!