Nem tudom mit tegyek!?

Figyelt kérdés
Nyáron leszek 40eves van egy 7 éves kisfiam!nem terveztük másik gyermeket de be sikerült és pozitív lett a teszt amit csináltam!teljesen kétségbe vagyok esve mit tegyek?a korom az ami aggaszt amiatt aggódók,más nem zavar!ti megtartanatok 40 évesen a gyermeket?
2017. márc. 18. 13:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
57%

42 leszek, abortuszra soha nem mennek.

Szoval megtartanam. A korod miatt ne aggodj.

2017. márc. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
48%
Igen, megtartanám!:) Sok nő örülne, ha ennyi idősen összejönne. Ne félj a korodtól. Abortuszt én is ellenzem.
2017. márc. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
58%
Ha anyagilag belefér,csak a korod aggaszt, mindenképpen tartsd meg. Ne aggódj,ha vitaminokat szedsz,és vigyázol magatokra, remélhetőleg minden rendben lesz. Van ismerősöm aki 43 évesen szülte az első gyerekét,makk egészséges kislány lett. :) Sok boldogságot, könnyű szülést kívánok, ha úgy döntesz megtartod!
2017. márc. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
62%
Mostanában már nem extrém 40 felett szülni, sok embert ismerek. Vannak orvosi vizsgálatok, szűrések, és mivel a korod miatt veszélyeztetett terhes leszel, így jobban is fognak rád figyelni.
2017. márc. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
47%
Hogyne, boldog lennék, sőt 40 éves koromra tervezzük a tesót. Bízom benne, hogy ma már annyira fejlett az orvostudomány, hogy időben kiderülne, ha gond lenne. Sok nőt ismerek, aki 40 fölött is egészséges babának adott életet, persze azzal tisztában vagyok, hogy azt mondják, ideálisabb ha az ember fiatalabb az első gyereknél, de nálatok nem is az első! Főleg így, hogy minden más stimmel, tutira megtartanám. Gratulálok és sok boldogságot a babához! :-)
2017. márc. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Gyakorlatilag más miatt nem nagyon aggódók de ha belegondolok 50 évesen még csak 10 éves lesz a drágám és azt fogjak hinni a nagyanyja vagyok!
2017. márc. 18. 13:45
 7/18 anonim ***** válasza:
50%

Anyám is ennyi idős volt, amikor születtem. Most már 34 éves vagyok, 3 éves a lányom és simán eljátszanak, futkároznak együtt.


Ha pedig az zavar, hogy mások mit gondolnak...na, akkor tényleg ne vágj bele.

2017. márc. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
57%

Kit érdekel? Az a lényeg, hogy ti szeretitek egymást! Egyik barátom 23 éves, az anyukája 70 felé közeleg, de letagadhatna 10-15 évet.

Tartsd meg!

2017. márc. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
46%

Ez nem lenne kérdés számomra, mondjuk én biztos, hogy soha, még csak el se gondolkoznék az abortuszon!

40 évesen szerintem még nem vagy öreg. Sok nő manapság ekkor vállalja az elsőt, mert ekkorra jön össze.

2017. márc. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
60%
Ha csak a korod miatt aggódsz, én biztosan megtartanám a helyedben. Ma már sokan szülik ennyi idősen az első gyereküket is. Nagymamám is ennyi idősen szülte a 3. gyerekét, aki most 30 éves és mamám is jól van.
2017. márc. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!