Rendelt innen már valaki: www.womenonweb. org?

Figyelt kérdés
2017. jún. 6. 20:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
59%
abortusztablettát akarsz rendelni, amikor Magyarországon ez illegális? eléggé merész vagy. mindenesetre szólok, hogy a tablettás abortusz orvosi felügyeletet igényel, ugyanis nemritkán műtéttel fejezik be, vagy rohadt erős vérzésed lehet.
2017. jún. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%

Holland oldal teljesen legalis

De szigoruan be kell tartani az eloirasokat.

Ha megis nagyon vereznel korhaz es ott befejezik a vetelest neked.

Lmegjegyzem tabletas abortusz fajdalmas es verzesel es gorcsel jar

2017. jún. 7. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
55%

Hiába legális Hollandiában, ha nálunk tilos. Itthon csak az megengedett, ha az orvos végzi el, kórházi körülmények között, a 12. hét előtt. A tiltott magzatelhajtás bűncselekmény.

Füvet se rendelhetsz, pedig ott az is legális.


Azt végképp nem értem, miért jobb otthon elvetélni, mint az abortusz. Sajnos két missed abom volt, műtéti befejezéssel. Technikailag ugyanaz az abortusz is. Nem fáj, altatnak, 10 perc.

A második terhességnél beindult a vetélés, de nem tisztult ki minden. Én azt a két napot nem kívánom senkinek. Ne úgy képzeld el, mint egy erős menstruációt!

Ezek után engem ember nem venne rá, hogy ilyen tablettát bevegyek!

2017. jún. 7. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
36%

Na és még egyesek szerint ma már nincs természetes szelekció...

Egyrészt egy Mo.n nem engedélyezett, másrészt pl Ausztriában ahol engedélyezett ott sem otthon piknikezve történik, hanem orvosi felügyelet alatt. Harmadrészt nem tudom hány hetes vagy, de ez csak a terhesség korai szakaszában ajánlott, talán a 8. hétig, utána sokkal valószínűbb, hogy műszeresen kell befejezni.

Szóval inkább menj el szépen a nődokidhoz és intézd a törvényes és biztonságos módon.

2017. jún. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
56%

womenonweb.org egy novedelmi servezet akinek celja az olyan orszagogban levo nok segitese ahol az abortusz tilos koltseges vagy tulszabalyozott.

Az organizacio tobbek kozott az abortuszhajot uzemelteti ill filleres es biztonsagos hozzaferhetesti utmutatot ad a mutet nelkuli korai abortuszhoz.

szerintem aki ide irt fogalma sincs rola mit csinal a szervezet es tuti nem tud angolul olvasni

2017. jún. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
64%

Az abortuszhajo oldala

[link]

es fennt olvashato melyik forgalomban levo gyogyszerel lehet abortuszt eloidezni

2017. jún. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Film realisztis aha persze
2017. jún. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, hogy paranoiás vagyok, de ez szerintem kamu oldal. Átnéztem, brahiból kitöltöttem, átb@$zás íze van a dolognak. Neten így nem mernék ilyesmiket venni, annál az egyszerű oknál fogva, hogy sok a csaló. És nem biztos, hogy azt kapod, amit kifizettél, sőt, személyesen, ismeretek hiányában így eladni bárkinek, az illegális. Ilyen alapon én is vehetnék, és nekiállhatnék hasznot szerezni belőle. Ennyi erővel már... Inkább ha a gyógyszeres kell, azt Bécsben kérd. Ott legális, bár nem olcsó! Tolmácsot is ki kell fizetni ott a helyszínen külön.
2017. jún. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
6 valaszolo belinkelt oldala nem kamu teljesen legalis
2017. jún. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Régi a bejegyzés, de érdekelne mennyi idő alatt szállítják ki!
2021. júl. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!