Ilyen esetben mennétek a saját orvosotokhoz, vagy inkább mással végeztetnétek el a beavatkozást?

Figyelt kérdés

Úgy néz ki, hogy terhes vagyok... Orvosnál még nem voltam, viszont a tesztek pozitívak lettek (a tegnap estiek és a ma reggeliek is).

De az orvosom a családunk elég közeli barátja, az ő férje és az én apám gyerekkori barátok, szóval néha vannak közös vacsorák, kerti partyk. Tudom, hogy köti a titoktartás, meg ismerem, nem tenne később semmilyen megjegyzést, de nem lenne furcsa, ha hozzá mennék ezzel a problémával?


Nem szeretném, hogy anyukámon kívül tudja más... Csak félek, hogyha ezután találkoznánk, vagy beszélnénk a rendelőjén kívül, mindig eszembe fog jutni ez az egész.


2017. aug. 2. 11:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%
Menj máshoz.
2017. aug. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%
Mindenképpen menj máshoz.
2017. aug. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
55%

Az a baj, hogy hiába mész másik orvoshoz, ha később ugyanúgy hozzá fogsz járni. Főleg ha egyszer gyerek is lesz. Muszáj lesz tudnia, hogy volt egy abortuszod...

A kórelőzményt ismernie kell.

2017. aug. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem is menj máshoz. Az meg nem hiszem, hogy probléma lenne, ha elvben tudna az AB-ról.
2017. aug. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
26%
Milyen érdekes, hogyha nem abortálni készülnél a gyermeked, akkor nem bújkalnál. Megszülhetnéd bárkinél, mert a világ legszebb dolga az élet. Az emberben még, ha rejtve is van, de szégyelli az abortuszt. Élet van benned, ami hatalmas nagy ajándék, már most szeret téged. Hallgasd meg a szíved mit súg. Légy igazi erős anyuka, aki nem szégyenkezik. Minden jót nektek!
2017. aug. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem szégyenkezésről van szó. Egyszerűen csak nem akarom, hogy bármikor egy asztalhoz ülünk, vagy ugyanazon a helyen vagyunk, ez legyen az első dolog, ami eszembe jut!
2017. aug. 2. 17:19
 7/17 anonim ***** válasza:
69%
Kérdező, célszerű másik orvost választani. (az újabb meg újabb regeken visszakúszó fanatikus abortusz-ellenesekkel meg nem kell foglalkozni)
2017. aug. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
31%
Szülésnél a te helyzetedben a barát orvosban bíznék a legjobban. Abortusz esetében más, az szégyenteljes... Szégyenkeznék a barát orvos előtt, erről van szó!
2017. aug. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
44%
Ha a jovoben meg szeretned h o legyen a szuleszed/nogyogyaszod, nem titkolhatod el elotte hogy volt egy abortuszod. Igen, en is szegyelnem barki elott ha abortuszra mennek. Hiaba orvos, meg titoktartas, ok is emberek, ha a barati tarsasagodba tartozik, folyton erre fogsz gondolni, arrol nem beszelve hogy az is lehet, h nem fogja elvallalni. Sok orvos nem vallal terhesseg megszakitast.
2017. aug. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
46%
Másik orvoshoz kell menni elvégeztetni az abortuszt és kész, problem solved.
2017. aug. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!