Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Sajnos abortuszra kell mennem...

Sajnos abortuszra kell mennem . De félek. Van 2 gyerekem most kezdtem gyes mellett dolgozni nem tudom most bevalalni . Utána mire számíthatok . Nagy fajdalmaim lesznek?

Figyelt kérdés
2017. aug. 7. 06:24
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Olyan írjon akinek volt

Kinek milyen volt utána?

2017. aug. 7. 06:26
 2/16 anonim ***** válasza:
83%

Nekem missed ab volt, amivel műtöttek. Lényegében ugyan az a műtét.

Nem voltak nagy fájdalmaim, 1 hétig görcsölt a hasam, de kibírható.

2017. aug. 7. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
70%

Nekem szerencsére nem voltak görcseim, amikor felébrettem műtétből, akkor sem. A szomszéd ágyon a lány fájdalomcsillapítót kapott, annyira görcsölt (neki missed ab-ja volt).

Az első nap azért nem erőltettem meg magam, pihentem, de utána normálisan csináltam a dolgaim.

2017. aug. 7. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
59%
Inkább kellemetlen érzés mint fájdalmas, utána pár napig görcsöltem de nem sokkal volt rosszabb mint mikor megjön.
2017. aug. 7. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
14%
Attól függ mennyire vagy ember. Ha az vagy, akkor lelki fájdalmakkal is számolnod kell majd. Testi is lesz mindenképp, de ezzel nem leszel egyedül. A 2 másik gyereket tud róla ? Remélem nem hazugságban fognak felnőni, mert ők is a család tagjai. Joguk van tudni.
2017. aug. 7. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
62%
Nem utolsó, nincs joguk tudni! Jelenleg semmiképp, később ha az anyjuk úgy gondolja elmondja! Alapvetően nem vagyok az abortusz mellett, de ez az Ő magánügye! Inkább ez, mint a centizgetés! Nézzetek körül, hányan aggódnak a családi meg a gyes-gyed érkezésének időpontján! Inkább az a szomorú, ha ez hónapról, hónapra így van (alkalmanként bárki megszorulhat. Kérdező! Nekem missed ab volt. Utána 5-6 napig görcsölgettem, olyan kibírható formán. Lelkileg nehéz volt, nyilván neked sem lesz kellemes! Gondold át, de ez a te (esetleg partnereddel KÖZÖS) döntésed/döntésetek.
2017. aug. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
64%
Fizikailag a szülés jobban megviseli a szervezetet.
2017. aug. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Egy üzenet nekem.


Szia! 3 gyerekkel anyagilag jobban járnál az adókedvezmény miatt. De kérdeznék valamit:mivel harmadik, ezért pontosan tudod, hogy a szivhangja, amit gondolom már hallottál, az az élő gyerekedé. Mikor ránézel a másik kettőre, aki nem érzel a kicsi iránt irgalmat.

2017. aug. 7. 10:10
 9/16 A kérdező kommentje:
adókedvezmény miatt szüljek?.
2017. aug. 7. 10:11
 10/16 anonim ***** válasza:
79%

Nem az adókedvezmény miatt kellene szülni, csak te azt írtad, hogy a munkából való kiesés (tehát a pénz miatt) nem tudod vállalni a babát.

(Az üzenetet NEM én írtam, még mielőtt valaki ezzel jönne)

2017. aug. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!