Valaki esetleg volt már gyógyszeres terhességmegszakításon?

Figyelt kérdés
Valaki esetleg volt már gyógyszeres terhességmegszakításon? Bécsben, vagy külföldön? Igazából az a része érdekelne, hogyan zajlik le? Nagyon nagy a fájdalom? Mennyi a felépülési idő?

2017. szept. 7. 21:35
 1/3 anonim ***** válasza:
96%

Több tabletta is volt, erre nem emlékszem pontosan, az elsőt talán egyik nap este kellett bevenni, a másodikat másnap reggel "elszopogatni." Mire a gyógyszer teljesen szétporladt enyhén vérezni kezdtem és aztán szépen lassan erősödött, mint egy menstruáció. Kb 12 napig tartott. Aztán elmentem itthon az itteni nőgyógyászomhoz, elmondtam neki ezt, mert korábban nem tudott róla (nincs saját fogadott orvosom, csak a helyi SZTK-ba járok, de ott többnyire ugyanahhoz a doktorhoz) és megvizsgált, hogy rendesen kitisztultam e, mindent rendben talált. Mennyi ideig tartott a felépülés? Semennyi ideig, igazából nem volt miből felépülni, az egész ha mondhatom természetesen zajlott le. Erősebb menstruációs fájdalmak lehettek, de én két fájdalomcsillapítóval vészéltem át azt a pár órát és amúgy soha nem szedtem gyógyszert ilyen fájásokra, ezért így szinte semmit nem éreztem.


Csak fizikai dolgokról írtam, mert arról szólt a kérdés, mielőtt..

2017. szept. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
34%
Ismerősömnek volt, bár neki nagyon erős fájdalmai voltak és annyira vérzett hogy végül kórházba került a második napon, esélyes volt hogy ki kell venni a méhét, de végül csak kikaparták. Három napig volt bent, azalatt kapott vért meg antibiotikumot. Ennek azt hiszem 4 éve talán, két éve próbálkoznak a teherbeeséssel de nem jön nekik össze.
2017. szept. 8. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 momoka 2002 ***** válasza:
94%
Szia. En kaptam 1 gyogyszert oralisan,majd ra 2 napjara 4 huvelytablettat. 1 orat fekudni kellett hogy ne tavozzon beloled es feloldodjon,majd kb. 2 orara ra eros gorcsok kezdodtek es eros verzessel szinten az eloirt 2 fajdalomcsillapitoval veszeltem at mert allni sem birtam de a neheze 2 nap alatt lezajlott.utanna meg jodarabig barnazgattam.
2017. szept. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!