Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Létezik ma itthon gyógyszeres...

Létezik ma itthon gyógyszeres abortusz? Vagy hogy működik ez az egész?

Figyelt kérdés

Először is senki ne ítéljen el nem tudjátok hogy min megyek keresztül.

Minden álmom egy baba de sajnos nem lehet még.

nagyon félek valaki írjon tapasztalatokat


2016. jan. 18. 18:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
76%
Tudtommal nincs gyogyszeres ab.Nogyogyaszt keress fel,hogy nem akarod a terhesseget es ott elmondjak hogyan tovabb! Nem itellek el,nekem is volt sajnos par evvel ezelott. Azt hittem en soha nem kerulok majd ilyen helyzetbe es megis...Sajnalom,kitartas!
2016. jan. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
64%
Úgy hallottam nincs Mo-on. De olvastam egy blogon vhol, hogy Ausztriában megoldható, magyar állampolgároknak is. Nézz utána a neten.
2016. jan. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
26%
Magyarországon nincs. és ha annyira minden álmod lenne nem adnád a világ minden kincséért, kár ezzel védened magad.
2016. jan. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
14%

Én most hallottam, hogy már van Magyarországon is, csak meg kell rendelni. Viszont a gyógyszeres abortuszok nagy része is műszeres befejezéssel végződik, úgyhogy szinte mindegy.

És nem ítéllek el. Nekem két korai vetélésem volt, szóval megtapasztaltam, hogy ilyenkor még nagyon-nagyon bizonytalan amúgy is a terhesség... a vetéléseim előtt abortuszellenes voltam, de azóta azt látom, hogy a természet is nagyon sokszor úgy dönt, hogy nincs még itt az idő, akkor az embernek is lehet ennyi döntési lehetősége...

2016. jan. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Nem magamat védem hidd el életem legnehezebb időszaka

De akkor most hogy megértsétek a párom mikor megtudta összepakolt és elhagyott 3 év után

anyukám meghalt 5 éve apukám magatehetetlen és látom el 0-24 órába ezért dolgozni sem tudok mert másra nem bíznám

testvérem és más rokonom nincs aki tudna segítteni

20 éves vagyok mindent szeretnék megadni a gyermekemnek nem szeretném ha bármibe is hiányt szenvedne azt se szeretném ha az állam pénzelné más adófizetők pénzéből erre nem alapozhatok

gyűlölöm magam és sose fogom feldolgozni de egyszerűen őt kell néznem nem magamat és mindkettőnknek sajnos ez a "jó" döntés

2016. jan. 18. 19:08
 6/21 A kérdező kommentje:

védekeztünk képzeld

Tudtad hogy az óvszer sem 100%-os nagyokos ?

2016. jan. 18. 19:14
 7/21 anonim ***** válasza:
21%
és szerinted a gyerekednek is ez a jó döntés? hogy nem kap esélyt az életre? Mert hogy neked így könnyebb rendben... de pár év nehézség után rendeződhet az életed. és ha tényleg annyira akarod, akkor meg fogod bánni
2016. jan. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
A többieknek köszönöm a válaszokat!
2016. jan. 18. 19:18
 9/21 A kérdező kommentje:

És ha nem lesz pénzem gyógyszerre? vagy nem lesz tejem mit adok neki csapvizet ? vagy majd 1 napig ugyanabba a pelenkába lesz mert arra se lesz pénzem ?

nem szeretnék felelőtnenül szülni mint a cigányok köszönöm

2016. jan. 18. 19:20
 10/21 anonim ***** válasza:
37%
Tudod,mikor az ember kiír egy kérdést,akkor vállalja,hogy bizony lesznek negatív hozzászólások is,főleg ebben a megosztó témában.Tudod,nem büszkélkedem,de legalább 2000 óvszer elhasználtam már az életem során,és egyetlen egyszer szakadt ki,így egyből írattam esemény utánit.És abortusztabletta nincs Mo.-on,rendelni is illegális.Ausztriában van,hat számjegyű összeg az ára és nem biztos,hogy megúszod a művi befejezést.
2016. jan. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!