Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Terhességmegszakítás után...

Terhességmegszakítás után hogy alakult a ciklusotok?

Figyelt kérdés
Ha a műtét napjától számítom, már meg kellett volna jönnie egy hete lassan. Bár voltak problémák, bő 2 hétig véreztem. A hormonok játszanak, vagy menjek ismét orvoshoz?
2017. szept. 11. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:
25%
Adminok, kérlek tegyétek át a megfelelő kategóriába, sok ember nem szívesen olvasgatja itt az abortuszosok dolgait.
2017. szept. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
76%
És mi a gond ezzel a kategóriával??? Nem itt a helye? Másról sem feltétlen szívesen olvasunk,de ez női gond!
2017. szept. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%
Kérdező, várd meg a hat hetes kontrollt, és jelezd az orvosodnak.
2017. szept. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%
4-6 hét után szokott megjönni. A 6 hetet nyugodtan megvárhatod, ha nincs más gond.
2017. szept. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálam pl úgy alakult, hogy az első vérzés rendesen jelentkezett(30-31 napra) mint korábban. Utána nagy kavarodások voltak. Volt, hogy 1 hetet késett a számításhoz képest, volt, hogy 29 napra jött meg (ebben a ciklusban ittam lady ciklus teát), de volt olyan is, hogy 38 napra jött meg, illetve volt 33 napos ciklusom is.

Gyakorlatilag teljes káosz van.

Most pl 28 napra jött meg.

Azt azért hozzátenném, hogy nyáron volt egy másik műtétem is és jelenleg medrolt szedek 1,5 hónapja és nem olyan kicsi adagot. Valószínűleg ez is befolyásolja.


Kontollra menj vissza mindenképp és említsd meg a dokinak. Amikor voltam kontrollon és nagyon nem akart megjönni, másnap meg is jött. Lehet csak a stressz az oka.

2017. szept. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!