Mennyibe kerül egy abortusz?

Figyelt kérdés

Babát várok és szivem szerint meg tartanám de sajnos nem lehet anyagi gondok miatt nem tudnám fel nevelni egyedül :( így sajnos abortuszra kell mennem. Szeretném meg kérdezni hogy egy abortusz mennyibe kerül abban a legközelebbi korházba ahova tartozok helyileg?


18L


2017. okt. 1. 19:06
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
24%
Pár éve 30 ezer volt de mostanaban hallpttam h már nem egységes. Egyes kórházakban többe kerül. Max 40 ezer
2017. okt. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
És ha pl a lakohelyemhez ami van a legközelebbi korház és oda is tartozom akkor is sokba kerülne?
2017. okt. 1. 19:10
 3/35 anonim ***** válasza:
59%
Csak ott látnak el . De ez mindenhol egyforma összeg . Kerhetsz engedményt szociális alapon , akkor valamivel kevesebb.
2017. okt. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
41%
Színtiszta kamu amit írtál, első. Mindenütt ugyanannyi, Max kevesebb lehet törvényileg előírt okok miatt
2017. okt. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
18%
Abban nem gondolkodsz esetleg, hogy megszüld és örökbe add? Akkor szintén nem neked kellene a financiális oldalával foglalkoznod, egy gyermekre vágyó pár meg nagyon boldoggá tehetnél vele. Nyalt örökbeadás alkalmával pedig nyomon is követhetnéd, ahogyan felnő, de akár le is mondhatsz róla.
2017. okt. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
13%
*nyílt örökbeadás
2017. okt. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
17%
Bocs lehet ,hogy nem csak a területileg illetékes kórház lát el,de gondolom előtte több az utánajárás ha pl más megyébe mész.
2017. okt. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
21%
Lehet h kamu én azt írtam , amit hallottam!
2017. okt. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
30%
Sztem is kb 30 000. De ha szíved szerint megtartanád, akkor könyörgök, ne vetesd el!! Én annyira megbántam! Neki mindenképpen jobb, ha nem ölik meg, és így te sem leszel utólag depressziós, nem fog gyötörni a lelkiismeret, Van jó pár segélyszervezet, akik pont a bajba jutott kismamák hívását várják! Privátban küldök egy linket.
2017. okt. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
72%

5!


Akkor nem kellene a financiális oldala foglalkoznia? Tényleg? Tehát ha terhes valaki, akkor nem kell neki vitamin, egészséges élelmiszer, nem jár orvoshoz, nem kell neki kismamaruha, nem megy tappenzre. Alomvilagban élsz szerintem

2017. okt. 2. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!