Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortusz utan milyen erzes a...

Abortusz utan milyen erzes a mehosszehuzodas? Olyan fajdalmas mint a menstruacios gorcs?

Figyelt kérdés
2017. okt. 5. 13:26
 1/5 anonim ***** válasza:
34%
Leírások alapján vagy nem vészes vagy nagyon fáj. Vígasztaljon, hogy te legalább ennyivel megúszod, nem az életedet veszik el, mint a babának. Egyébként anyámnak volt szelektív abortusza tavaly és fájt neki eléggé. Legjobban az fájt, hogy az ikrek közül választani kellett melyik haljon meg. Mert vagy ez volt vagy mindkettő meghal.
2017. okt. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Nem teljesen értem, mármint nekem anno nem mondtak semmiféle méhösszehúzódást, amiről tudnom/amire készülnöm kellene, és nem is volt - vagy ha volt, olyan minimális, amit nem is érzékeltem.
2017. okt. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
7 hetes terhes voltam, es azt mondtak, hogy innom kell cseppeket mehosszehuzodasra, mert mivel nagyobb lett a mehem a terhesseg miatt ezert vissza kell, hogy alljon a termeszetes nagysagara.
2017. okt. 5. 14:20
 4/5 anonim ***** válasza:
74%
Nekem is 7 hetesen volt abortuszom műtèt utàn kb egy fèl òràog fàjt aztàn nem, most hogy a menzeszemnek kellene megjönnie sokszor beleszùr ha köhögök fàj de menzesz mèg mindig sehol.
2017. okt. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
64%
Nekem 11 hetesen volt abortuszom. Egyáltalán nem fájt a méh össze húzódás. Műtét előtt viszont fájt a méhnyak tágítás és utána annak az össze húzódása. De az is csak annyira, mint egy erősebb menstruációs görcs.
2017. okt. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!