Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortusztabletta ára Ausztriában?

Abortusztabletta ára Ausztriában?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Aki már használt ilyet,mennyibe kerül? Esetleg mik voltak a tünetei? Jobban ajánlanátok,mint a sima abortuszt?

2018. febr. 11. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
560 euróért már kapsz. Mellékhatásokat nem tudom, én a műtétet választottam. Nem vállaltam volna be a tabit. Több gondot okozhat, tovább tart és ha nem végezne alapos munkát, ugyanúgy mehetsz a műtőbe. Nekem SEMMI bajom nem volt műtét után, még egy hányinger sem.
2018. febr. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%

En nem ausztriaban, hanem spanyolorszagban orvosnal kaptam 390€ volt, de lattam tobb maganrendelo online feluleten 400-450ert is. Huhh nagyon durva volt, alapbol kapartatni nem akartam, idegenkedek az orvosi beavatkozastol. Szoval mikor voltam orvosnal ott kaptam egy tablettat ami megallitotta a terhesseget. Ra 2 napra reggel 2 masik tabletatt kellett a nyelvem ala tenni. Kb 10 percen belul megindult a kilokodes. Reggel 10 oratol este 6-8-ig ugy nezett ki, hogy jottek az osszehuzodasok, kozben a ver, hanyas, elmult az osszehuzodas par percre aztan ujra kb. ilyen sorrendben, 3-4 orakor minden pihenonel mar aludtam 5perc mulva mar jott a 15perces osszehuzodas, kis hanyas, es ujra 5perces piheno alvas .. szoval nagyon fajdalmas volt, kb a szules is ilyen lehet. Mikor veget ert ezaz egesz uresnek ereztem a hasamat, masnap is fajt valamennyire de elviselheto volt, a harmadiknap mar csak epphogy. Nem ajanlom, hogy szensavasat igyal, ezekben a napokban, ha ezt a modszert valasztod.


Amugy gondold at jol, en megbantam, sajnos a parom ketsegbeesett, es ahelyett, hogy megbeszeltuk volna, en csak sirtam es elfogadtam ezt a sorsot. Egyedul keptelen lettem volna felnevelni, de nem is tettem meg mindent erte, ha atbeszeltem volna vele a gondokat, es ha tudunk ra megoldast talalni akkor megtesszuk, de ehelyett elfogadtam es nem szoltam. Eletem legnagyobb hibaja volt... nem is ertem miert nem jutott eszembe, hogy megbeszeljuk.


Ha van mas megoldas esetleg, beszeljetek at, nem mindig az abortusz a legjobb dontes. Raadasul lehet, hogy fizikailag fajdalmas, de szellemileg-lelkileg sokkal megterhelobb es fajdalmasabb.


Kivanom, hogy a legjobb dontest hozd meg, es ne band meg soha.

2018. febr. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
54%

Up to the 10th week of pregnancy € 560,-

From 10th to 14th week of pregnany € 600,-


[link]

2018. febr. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%

Nekem sima volt.

Előző este lamináriát tettek fel, másnap délelőtt megműtöttek, délután mehettem haza.

37800 forint, és sokkal kíméletesebb, mint a tabletta.

Műtét után semmi bajom nem volt a lelkiállapotomat leszámítva.

Én inkább ezt javaslom.

2018. febr. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat. Utána is olvasgattam és tényleg rosszabnak tűnik a tabletta.
2018. febr. 13. 13:40
 6/6 anonim ***** válasza:
55%
Két ismerősöm választotta a tablettát,elmondásuk szerint brutális volt a fájdalom (rendesen mint egy szülés) és éppen emiatt lelkileg még megterhelőbb.Biztos a sima műtétet választanám altatásban.
2018. febr. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!