Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Terhességmegszakítást csak...

Terhességmegszakítást csak abban a kórházban végeznek, ahová tartozunk? Ha mondjuk én gyöngyösi vagyok, de másik városban szeretném elvégeztetni, lehetséges?

Figyelt kérdés
A vizsgálatokat (vérvétel,stb.)meg lehet csináltatni a lakóhelyemen és azt elfogadják másik kórházban?
2018. febr. 24. 22:35
 1/5 anonim ***** válasza:
4%
Nem kívánságműsor. Oda kell menned ahova tartozol, gondolom büszkén vállalod az abortuszt. Maximum akkor választhatsz helyet ha magánban csináltatod.
2018. febr. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%

Istenem, az a mérhetetlen rosszindulat, ami egyesek pl árad, az valami undorító... Nem lehet kibírni tahó megjegyzés nélkül a válaszadást?! Úgy vállalja az abortuszt, ahogy csak akarja, az eg világon semmi köze hozzá senkinek. Ismeretlen emberekről véleményt alkotni, szánalmas egy dolog.


És igen kérdező, maganba mehetsz akárhová, ahova csak akarsz, de ott nyilván jóval többe fog kerülni. De ha megengedheted magadnak és inkább mennél máshova, egy maganklinikára, akkor menj! Nem kell senkivel foglalkozni.

2018. febr. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%

Az 57%-os egy elvakult fanatikus, aki a szülést mindenkire rákényszerítené, aki terhes lett... Függetlenül attól, hogy megvannak-e a megfelelő körülmények, akarja egyáltalán a nő a gyereket/terhességet.



Én úgy tudom, hogy csak abban a kórházban végzik el, ahol élsz. De célszerű megérdeklődni, ott biztosan jobban képben vannak ezzel.

2018. febr. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%

Közel sem biztos hogy nem védekezett. A gumi is kiszakadhat, én meg pl. gyógyszer szedése mellett lettem terhes (pedig soha egyet sem hagytam ki). Az is lehet hogy akarta a babát de kiderült hogy beteg és így nem vállalja be, mert nem akarja tönkretenni a saját és a családja életét. De ha éppen nem védekezett és felelőtlenül lett terhes akkor is az a jó döntés ha nem tartja meg ha nincs mire (azaz nincs elég jövedelme, egyedül lenne, túl fiatal, stb.). Nem érdemes tönkretenni az életét egy hiba miatt.


Mi megtartottuk a babát, mert szerettünk volna másodikat, csak nagyobb korkülönbséggel (18 hónap lesz, de legalább 24-26-ot terveztünk), de nekünk van elegendő jövedelmünk, saját lakásunk, és persze házasok vagyunk tehát családban fog felnőni a gyerek. De ha már most sem élnénk meg a fizetésünkből csak adományokból, akkor nem vállaltam volna, nem hiszem hogy jó dolog arra szülni hogy majd a szüleim, az állam meg segélyszervezetek eltartanak...

Nem ítélkezni kell, hanem válaszolni. Ha tudod a választ akkor írd meg, ha nem akkor meg maradj csendben.

2018. febr. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Oda mesz ahova szeretnel es nem kell ahoz maganban menned! A tanacsadas ahova el kell menned (2alkalom) azt ott lesz ahova tartozol, eppen ezert a masodik beszelgetesre mar jo, ha tudod melyik korhazba mesz, mert oda kuldik a papirokat! De a no meg is fogja toled kerdezni, hogy hova kuldje!
2018. márc. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!