Van aki nem tartotta be abortusz után azt hogy 6 hétig nem lehet nemi életet élni?

Figyelt kérdés
Mennyire rövidítettétek le a 6 hetet? Lett valami baj?
2018. márc. 16. 11:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
70%
Igen, van. Vagy megússza, vagy megjárja. Kolléganőmnek ezért kellett kivenni a méhét, mert annyira viszketett neki és a férjének 4 hét után.
2018. márc. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
79%
Ezt állandóan megkerdezi valami nimfomán ösztönlény. Nem lehet 6 hetet kibírni f..z nélkül az egészséged erdekèben? Sok ilyen kérdés van itt fent, valaki megúszta, valaki fertőzést kapott és további 3 hónap szexmentesseg várt rá kenőcsökkel. Mást meg műteni is kellett. Ennyire nem lehet fontos a dugás senkinek aki 2 lábon jár, azaz nem egy bagzó macska.
2018. márc. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
72%
Volt szomszédom már a hat hetes kontrollra is terhesen ment.
2018. márc. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
55%
Biztos van. De ha valaki azt irja hogy ő nem es nem lett baj nyugodtan szètteszed előbb a labad??? Nem törvènyszerű hogy baj legyen belőle de ha igen megéri? Megèri a kockázatot? Mèrlegelj es ha igen akkor nosza, de vállald az esetleges kockázatot. Ha missed ab volt akkor azért fogd vissza magad hogy lehessen meg gyereked, ha meg elvetetted akkor meg ...
2018. márc. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
21%

1: ha ennyire igényli valaki a szexet, az teljesen egészséges.

2: nem lesz baj

3: ha fél valaki, hogy baj lenne, akkor menjen nőgyógyászhoz és kérdezze meg ott. Ha nem iskolázatlan hentes csinálta az ab-t, hanem szakember, akkor 2-3 hét alatt gyógyul a seb és ha nem szociopata szadó-mazó öklozós és utánfutóval beparkolós szexet művelnek, akkor nem fog felszakadni semmi.

2018. márc. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
38%
Igazság szerint orvosfüggő, hogy ki mit mond. Régebben volt ez a 6 hetes kontroll, de pl engem már 3 hét múlva vissza vártak. Mondjuk az időpont kérés miatt így is meg lett a kb 6 hét, de ez már részlet kérdés. Ráadásul semmit se mondtak, hogy mikor mit lehet már csinálni, csak annyit, hogy kerüljem a kádfürdőt. Tekintve, hogy semmiről nem tájékoztattak, így meg megvártam az első menstruációt és kontrollt.
2018. márc. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
62%

Jesszus...azt hittem csak provokáció a kérdés, de olvasva az 5-ös és 6-os válaszolót nem gondoltam volna, hogy vannak emberek akik ennyire normálisnak tartják, hogy a 6 hetes kontroll előtt nemi életet éljenek.


Ez durván felelőtlenség...nem hogy egészséges?


A magam részéről NAGYON hiányzott szülés után az együttlét de kibírtuk a 6 hetes kontrollig. És engem sem tájékoztatott senki! Kérdeztem és utána jártam, hogy meddig és mit nem lehet. A Te tested, nem a dokié. Hiába nem tájékoztattak...Te felelsz érte.


Kedves kérdező, ha szeretnél még valaha az életben gyereket, akkor várd ki a kontrollt!

2018. márc. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
52%
Nem ugyanaz a téma, de nekem hasi műtétem volt, nekem is hat hetet mondott a doki, ezt mi tovább húztuk, majdnem két hónap után voltunk együtt, biztos, ami biztos. Várjátok meg, ha akarsz még gyereket.
2018. márc. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
43%
Mit kell ezen kérdezni?Ha a doki azt mondja 6 hét,akkor 6 hét.K...féljél orrba szájba,erre van eszed!!!Ha meg megint felcsinálnak,megint megölöd a gyereked,mit számít!😡😡
2018. márc. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
90%
Ha akarsz higgy a gyakorinak és ne hidd el, amit a saját nőgyógyászod mond. És ha megkérdezed a nőgyógyászod, a gyakorisok el fognak ítélni. - mai is megtaláltam az értelmiséget az oldalon :)
2018. márc. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!