Abortusz után egy hétig véreztem, majd elmúlt pár napra, illetve már csak maszatolás volt 4-5 napig kb. , volt h szinte semmi, majd ma megint vérzek. Ez normális?

Figyelt kérdés
Nem fáj semmim, és nem vagyok lázas sem.
2015. dec. 13. 11:44
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem normális. megviselte a méhedet ez a műtét.
2015. dec. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Következő mensiig normális.
2015. dec. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

de honnan tudom melyik lesz a mensim?hogyha görcsölök is?

ez még tuti nem az?

2015. dec. 13. 16:47
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem irtad pontosan hogy mennyi ido telt el az abortusz ota, de ha kevesebb, mint negy het, akkor ez meg nem valoszinu, hogy mensi.

A mutet utan ket hetre ha van peteeres, akkor ra ket hetre varhato a mensi, de az altalaban tobb ido kell neki. 4-6 hetet szoktak mondani, ha akkortajt lesz verzesed, akkor az lesz a mensi. Van hogy meg tobbet is kell ra varni.


Nekem elhalt a baba, amiatt volt mutet. Par napig vereztem utana, de gyengen, majd meg masfel hetig pecsetelgetes volt, de volt, hogy egy-egy nap kimaradt. 3 hettel mutet utan voltam orvosnal, momdta, hogy minden rendben, elkezdtem ujra futni ss visszatert a pecsetelgetes egy-egy nap. Az orvos azt mondta, hogy elso mensiig ez teljesen normalis.

Most mar negy es fel het eltelt, most jon meg a mensim, de mar 3. napja megint maszatolas van, nem tudtam eldonteni, hogy ez most mi akar lenni. De most mar latom, hogy ez egyertelmuen mensi lesz.

2015. dec. 14. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

2 hete volt a műtét.

Már egész szépen elmúlt a múlt hét közepe után már egy tisztaságival "megúsztam" a napot. Aztán tegnap álltam és éreztem, hogy folyik, bocsi a fogalmazásért, de az a tipikus érzés, na gyorsan nézem mi az látom megint vér...:( Aztán azóta is van, hogy órákig semmi, aztán megint jön egy kisebb adag. Pedig semmi megerőltetőt nem csináltam, és nem is feküdtem le a barátommal, meg semmi tilos dolgot.Olvastam olyat is, hogy 2-3 hét az normális meg olyat is, h pár nap a normális. Nem zavar hogy még van, hanem az, hogy majdnem teljesen elmúlt és most megint visszajött. Remélem azért lassan abbamarad.


Igen belegondolva a mennyiség is más mint mensinél, és kicsit világosabb is a vér.

Sajnálom ami veled történt, de gondolom hamarosan már újra próbálkozhattok.

2015. dec. 14. 10:54
 6/6 A kérdező kommentje:
viszont most már növekedett a mennyiség...mintha ab. után lennék 4 nappal, vagy mintha megjött volna,szóval rendesen jön.
2015. dec. 14. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!