Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Mit csináljak? Vetessem el...

Mit csináljak? Vetessem el mikor akartam? Belefogok ebbe őrülni?

Figyelt kérdés

Nem védekeztünk,mert 3 éve együtt vagyunk.Nagyon örültünk,terveztük. Aztán rá 1 hétre,felhívott egy nő,hogy hallotta a páromtól,hogy terhes vagyok,és hogy ő együtt van a párommal már több mint egy éve.Azt mondta neki a párom,hogy engem el fog hagyni érte (soha nem éreztem semmit,soha nem veszekedtünk,mindig kiegyensúlyozott kapcsolatban éltünk,volt szex is)ez a nő azt mondta,hogy a párom közölte vele,hogy terhes vagyok,és maximum addig maradhatnak együtt míg én terhes vagyok,meg a terhesség után ameddig nem lehet szexelni,de utána ő rendes apa,és férj akar lenni,el is akar venni feleségül.Azt mondta a nő,hogy el akarta mondani,tudjam meg mekkora féregtől várok gyereket.

Este kérdőre vontam,és mindent bevallott.Azonnal elcuccoltam egy barátnőmhöz,most itt vagyok.Anyukám meghalt,apukám alkoholista,nem tartom vele a kapcsolatot.A lakásra közösen hitelt vettünk fel.

Elmentem orvoshoz,és dobog a szíve.

De én nem tudom mit csináljak.A lakással majd lesz valami,elfelezzük gondolom,jó állásom van,meg tudok élni belőle.Úgy gondoltam elvetetem.De a párom könyörög,minden nap hív és sír nekem.Ha nem veszem fel,videót küld.

Ilyen embernek szüljek? Ha elvetetem még tudok új életet kezdeni,Még csak 26 éves vagyok.Ha megtartom ki tudja mi lesz.A munkám ha elvesztem? Hova megyek,kihez? Teljesen kétségbe vagyok esve.Egy várt magzatot vetessek el??? Gyűlölöm,hogy ezt tette az a szemét velünk.


2018. ápr. 15. 18:21
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/131 anonim ***** válasza:
84%

Dönteni nem dönthet helyetted senki. Viszont itt van egy kérdés:

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhe..


Ennek a lánynak sok választása már nincsen. Te jobb helyzetben vagy, mert ha nem akarod megszülni, akkor se futottál még ki az időből.

2018. ápr. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/131 anonim ***** válasza:
80%
Úristen!! Durva!! Én biztos elvetetném!! Én úgy jártam hogy párom elhitette velem hogy akar gyereket abba hagytam a fogamzás gátló szedését majd mikor terhes lettem és tudatosult benne a dolog közölte hogy amúgy ő fel sem mérte hogy miez és nem áll rá készen. 23 éves voltam elvetettem és új életet kezdtem. Ugyan ezt tenném ha 26 lennék és abba a helyzetbe amiben tevagy.
2018. ápr. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/131 anonim ***** válasza:
27%
Ó milyen rendes,addig kurogatja a nőt csak míg veled nem szexelhet újra. Fogadd vissza ezt a drága embert ha ennyi eszed van hogy ezt mérlegelned kell. A gyereket meg tarsd meg,örülh neki.
2018. ápr. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/131 anonim ***** válasza:
46%
Jesszus. És ha a szerető nem akad ki, akkor ez ki sem derül. De volt a "kedves" párodnak legalább egy ócska magyarázata, vagy volt még annyi vér a pcseben, hogy nem kezdte magyarázni, hogy de csak 50szer egy alkalommal járt félre. Rohadna le a szerszama minden ilyen elmebajosnak.
2018. ápr. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/131 anonim ***** válasza:
22%

Úristen ne vetesd el kèrlek!!! Semmi se törtènik vèletlenül. Ne ùgy nèzd, hogy neki szülöd! Az pici kis èlet egy àldàs, ott dobog a kicsi szive, el tudnàd dobnj magadtòl? :(

A kockàzat is fennàll, hogy többet nem lehet gyereked. Persz tudom ez nem 100% viszont esèlyes, ès aztàn èleted vègèig bànni fogod, hogy ezt tetted! Ràadàsul szörnyű èlmèny. Nem sajàt tapasztalatbòl tudom de sokaktòl hallottam. Fiatal vagy de tökèletes a korod a gyerekvàllalàshoz. Mindent meg lehet oldani, ès amìg neked van mit enned a gyereknek is lesz. Akkora boldogsàg a baba, hogy mèg nem is tudod. Èn is 26 èvesen szültem. Igaz csodàlatos pàrom van, nem hasonlìthatom magam a te helyzetedhez ès biztos h borzasztò nehèz időszak ez most, de èn arra bìztatnàlak, hogy ne vetesd el! Okè ha mèg csak 15 èves lennèl de ìgy szerintem ne, meg fogod bànni! Nagyon szurkolok h egyenesbe jöjjön az èleted!

2018. ápr. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/131 anonim ***** válasza:
29%

3.

Nem voltál még gondolom a kérdező helyében, miért oltod itt. Szerinted könnyű neki, konkrétan várta a babát és most lehet el kell vetetnie, az egész élete romokban.

2018. ápr. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/131 anonim ***** válasza:
22%

Nem vagyok abortusz ellenes, de tervezett gyereket soha nem vetetnék el. Remélhetőleg nem a semmire terveztétek, tehát kapsz majd csedet, gyedet, apukát meg szépen bepereled hyermektartasert.


Amúgy mióta lehet lakáshitelt közösen felvenni, ha nem vagytok házasok?

2018. ápr. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/131 anonim ***** válasza:
27%
Senkinek sem kell egy jó kolonccal????? Agyatlan bunkó vagy utolso.
2018. ápr. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/131 anonim ***** válasza:
35%

Kiütközött a nem létező intelligenciád, utolsó. A gyerek nem kolonc. Aki annak tartja, azzal nem kell kezdeni. Zabigyerek meg nem letezik, csak a korlátolt agyuak elméjében.

Remélhetőleg neked nincs és soha a büdös életben nem is lesz gyereked, ha ennyi eszed van

Nem vagyok abortusz ellenes, de tervezett gyereket epeszu ember nem vetet el.

2018. ápr. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/131 anonim ***** válasza:
6%
Mellesleg milyen bűntudat keltésről beszélsz ?
2018. ápr. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!