Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy viselnétek el? 18 éves...

Hogy viselnétek el? 18 éves vagyok és terhes lettem a barátomtól aki otthagyott mikor megtudta azzal hogy vetessem el, de tudtam volna megtenni megtartom, az egyik rokona viszont folyton irogat nekem

Figyelt kérdés
hogy reméli eltakarodok a környékről is, szégyentelen vagyok, a gyerekem apa nélkül nő majd fel,ha összefutok vele mindig beszólogat hogy reméli nem az anyjára hasonlít majd azaz rám.. Mit tudok tenni, ha mindenhol ártani próbál nekem és pletykál rólam?!
2016. szept. 13. 21:40
 1/10 anonim ***** válasza:
89%

Pletykál rólad?? :-D

Kislány,nőjj fel! Hacsak nem közszereplő vagy,senkit nem érdekel mit gondol róla a Béla a szomszéd utcából.

Keress ügyvédet,érvénysítsd a gyerektartást majd a szülés után.

2016. szept. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%
El is tudod majd tartani?
2016. szept. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%
írd vissza neki, hogy nézzen bele a tükörbe, mert ott láthatja az egyetlen embert akit ez érdekel. Te legalább vállalod a felelősséget a tettedért, nem úgy mint sokan, akik rohannak abortuszra. Nehéz lesz, de nem kivitelezhetetlen. Viszont meg kell erősítened magad, bevenni a lekakálom tablettát, mert sajnos az emberek ilyenek. Családi rendezvényeken meg, ha muszáj vele találkoznod, nézd levegőnek.
2016. szept. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
42%
Ezzel a helyesírással és fogalmazási képességeddel hogy fogsz megélni? Apuci fizet vagy a lábadat teszed szét?
2016. szept. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Az egyetlen értelmes és értékes választ a harmadik.
2016. szept. 14. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Majd abbahagyja! Ha foglalkozol vele, csak rosszabb lesz, évekig húzódhat.

Esetleg szólj a gyerek apjának, hogy állítson rajta, különben feljelented zaklatásért.

Ezt egyébként meg is teheted.


Másképp ne reagálj.

2016. szept. 14. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%
Legalább a szüleiddel beszéltél erről tudják hogy terhes vagy? Mert nem hiszem hogy 18 évesen önerőből annyi anyagi háttered van hogy bevállalj egyedül egy gyereket..
2016. szept. 14. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
46%
Kedves Hölgyem! Ketessen ügyvédet és jelentse fel zaklatásért. Le fog kopni egy idő után. A legjobb döntés volt megtartani a babát! Nagyon vigyázzon magukra! Jó egészséget kívánok!
2017. jan. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én elkerülném messzire, levegőnek nézném, szóba sem állnék vele. Én nagyon rosszul viselném, de tudom, hogy nem szabad idegeskedni ilyenen.A feljelentés is egy megoldás, ha nem áll le, hivatalos szóból talán többet ért.
2017. jan. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szegény rokon nagyon bekattanhatott. Látszik, hogy baj van a lelkivilágával.

Lehet, hogy a barátodat is ő befolyásolja?

Lehet, hogy egy régi abortusz emléke dolgozik benne.

Ne félj tőle. Jár a szája, hát aztán? Ha nincs rád látható hatással, ha nem foglalkozol vele, majd abbahagyja.

2017. jan. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!