Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » A saját orvosom végezheti a...

A saját orvosom végezheti a beavatkozást?

Figyelt kérdés
Igazából még nem voltam orvosnál, de tegnap is két teszt lett pozitív, ma három... Jövőhétre foglaltam időpontot az orvosomhoz. Az lenne a kérdésem, hogy az abortuszt elvégezheti ő? Vagy a kórházban az végzi, aki éppen dolgozik aznap?
2018. jún. 23. 19:49
 1/3 anonim ***** válasza:
53%
Ha vállalja, akkor végezheti, de nem minden nőgyógyász hajlandó az abortuszra. Viszont ha vállalja, akkor a terhesség megszakítás árán kívül valószínűleg neki is kell fizetned érte.
2018. jún. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
32%
Alapvetően a területi kórházban végzi az ügyeletes, de ha a dokid ott rendel és csinál abortuszt, akkor valószínűleg tudsz hozzá foglalni időpontot. Ezért plusz pénzt kérni elég nagy bunkóság lenne, ha csak nem tesz előbbre vagy csinálja meg soron kívül. Ha nem dolgozik a területi kórházban, akkor már kérhet pénzt azért, mert másikban szerez neked helyet. Viszont magánrendelésen nem hallottam még hogy ilyet csinálnának. Ahhoz azért komoly műtét, altatással, kockázatokkal, tehát mindenképp kórházban kell.
2018. jún. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Végezheti a sajàtod. De az enyém pl nem vállal ab-ot.
2018. jún. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!