Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Mennyi ideig tart a csaladvede...

Mennyi ideig tart a csaladvedelmissel a -beszélgetés?

Figyelt kérdés

Tényleg megkell nezni a Nema sikolyt? Lekezelő lesz?

Vagy hogy működik?


2018. nov. 1. 11:57
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

Helyzet függő



És családvédelmis függő



Nálunk sima beszélgetés

Lehetőségek latolása

Tényleg szükséges-e

Nem nézettek semmit velük.


Én amúgy megnéztem, ha én lennék ilyen helyzetben m tánzorítana el, hiszen ha úgy van akkor annak oka van amiért nem szülhetem meg, amint egy film nem változtat.


Már nem leszek ilyen helyzetben, hohy ilyesmire kényszerüljek.. Csak a károgóknak..


( unokatesómék voltak, onnan tudom nálhnk mi a módi..végül ők megtartották a picit)

2018. nov. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Vélünk anno általános iskolában nézették meg a Nem a sikolyt. Értelmetlen. Ha valaki nem akarja azt a gyereket, mindegy higy miért, ez nem fogja eltántorítani. Árra nem kényszeríthetnek, hogy megnézd.
2018. nov. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
15%

Szia!


Megkérdezhetem, miért szeretnéd elvetetni a babát?

2018. nov. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Személyfüggő, hogy milyet fogsz ki. Sajnos még egy kedves és türelmes védőnőnek is lehet rossz napja. A hivatalos álláspont szerint nem riogatnak és nem próbálnak lebeszélni, mert nem ez a dolguk. A munkájuk az, hogy elmondják a lehetőségeidet amennyiben meg akarod tartani, és az abortusszal járó kockázatokat. Viszont ha nem szeretnéd megtartani, azt tiszteletben kell tartaniuk. Bűntudat keltő filmeket nézetni nem az ő dolguk. Vannak, akik jól csinálják a munkájukat és vannak akik rosszul, mint mindenütt. Ha nagyon bunkók vagy személyeskedni kezdenek, esetleg az érveidet figyelmen kívül hagyva bűntudatot próbálnak kelteni benned, azt nem muszáj hagynod.
2018. nov. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem kell megnézned semmi propagandát.

Elmondod, mit akarsz, és annyi.

Ne törődj semmivel, ha pedig "lekezelő", vannak fórumok, ahol hatáskörtúllépés vagy a stílusa miatt szépen fel lehet nyomni. Ugyanis nem dolga semmi olyasmi.

2018. nov. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Anno engem nagyon rá akart beszélni, hogy tartsam meg. :/

Ott voltam egy hónappal a 18. szülinapom után, a pasim a terhesség hírére lelépett, de úgy, hogy eltelt tíz év és nem találkoztunk azóta se. Állítólag lelépett Németországba.

Mindkét szülőm alkoholista, berobbant a gazdasági világválság, elvesztették a munkahelyüket és egész nap koccintós delíriumban lebegtek, én meg igyekeztem ellátni az elsős húgomat.

Erre a családbédelmis előadta, hogy "nem tudhatod, nem-e azért jön most a gyerek, hogy boldogságot hozzon az életedbe. Lehet, a szüleid se innának, ha újra baba lenne a házban"

Kicsit olyan érzésem volt, mintha a helyiségben én lennék a racionális felnőtt, a hölgy meg az álmodozó gyerek.

2018. nov. 5. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Engem az örökbeadasra akart rábeszélni nagyon
2018. nov. 5. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!