Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Miért kell megvárni a szivhang...

Miért kell megvárni a szivhangot hogy abortuszt végezzenek?

Figyelt kérdés
2018. nov. 19. 21:55
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Hisz a missed ab-nak is ugyanaz a menete mint az abortusznak
2018. nov. 19. 21:56
 2/16 anonim ***** válasza:
45%

Ez egy javaslat volt, úgy tudom elutasították.

Egyértelműen politikai célja volt: hogy érzelmi nyomást gyakoroljanak a nőre. Hátha ettől meggondolja magát.

Szerintem csak még jobban fogja utálni az egész szituációt.

2018. nov. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%
Mert elég gyakori, hogy megszakad a folyamat, még mielőtt beindulna a szív pulzálás. Ha így történik, többnyire a természet elintézi, és utána sem kell beavatkozni. Sokkal jobb így a szervezetnek,mintha műszeresen megbolygatják ott bent a dolgokat, mikor még az sem teljesen biztos, hogy életképes a terhesség.
2018. nov. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
27%
Ja, én nem arra gondoltam, hogy az orvos meghallgatja, hanem, hogy az anyával kötelezően meghallgattatják.
2018. nov. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%

Mert az abortusz MŰVI TERHESSÉGMEGSZAKÍTÁST jelent. Értelemszerűen megszakítani élő terhességet lehet, amiért ráadásul fizetni kell. Missed ab. műszeres befejezése az orvosilag indokolt, így ingyen van.

Koraterhességnél meg még bármi lehet.

2018. nov. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
92%
A "missed ab." éppen azért "missed", "elhibázott", mert valami hiba folytán nem fejeződik be a vetélés magától. Vagyis a pozitív tesztből lehet "nem missed ab." (=vetélés) is, amikor semmilyen műtéti befejezésre nincs szükség. Sőt, lehet méhen kívüli terhesség is, ami meg teljesen más ellátást igényel. Ezért várják meg, hogy biztos legyen miről is van szó.
2018. nov. 20. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
26%

4es, ne hívj már egy abortuszost anyának, mert aki arra készül, annak nincs joga ehhez a tituloshoz.


Kérdező:

Mert terhességet megszakítani csak élő terhességnél lehetséges, amelynek feltétele a szívhang. Azt a pár plusz napot simán kibírhatod.

2018. nov. 20. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
24%

"Ja, én nem arra gondoltam, hogy az orvos meghallgatja, hanem, hogy az anyával kötelezően meghallgattatják."


És akkor hogy hallgassa meg az orvos, fülhallgatóval?


Onnantól beszélünk terhességről, amikortól van szivhang. Előtte maximum lát egy kis felkopást vagy egy zsákot. Vagyis az embriót\magzatot\gyereket (kinek mi) nem.

2018. nov. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
34%
"Miért kell megvárni a szivhangot hogy abortuszt végezzenek?" - kizárólag anyagi haszonszerzés miatt, tehát aljas indokból. Ugyanis így dönthető el, hogy a beavatkozás TB finanszírozású, vagy fizetni kell érte. Más ok nincs.
2018. nov. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
47%
Missed ab-nál nincs élő, életképes embrió, míg a művinél van. Semmilyen anyagi vonzata nincs, aljas dolog ilyet írni, hiszen addig amíg nincs szívhang, nincs mit megszakítani és egy tb alapon végzett ultrahangon történik egy időben azzal, amit eddig is, amúgy is végeztek, csak fel kell tekerni a hangot. Célja, hogy a várandós hallja, hogy dobog a gyermeke szíve és nem egy darab csirkemájat kapargatnak ki a méhéből. Egyesek szerint aljas, mert anyai érzéseket gerjeszthet a várandósban........
2018. nov. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!