Abortusz előtt hova kell elmenni vizsgálatra?

Figyelt kérdés
Labor és EKG már meg volt. Csak kaptam egy papírt az aneszteziológiához. Oda is külön el kell menni?
2019. febr. 19. 16:39
 1/8 anonim ***** válasza:
72%

Engem a nogyogyasz nem kuldott tovabb kulon vizsgalatokra. Laborba meg azert nem, mert mar egyszer szultem, es van orvosi papirom a vercsoportomrol.


Egyebkent meg ne torodj tenyleg azokkal akik elitelnek, nem tudjak miert teszed, miert dontottel igy, de duma az van boven.

Az eszukbe sem jut, hogy szamos oka lehet, mint pl. nem adottak a feltetelek es korulmenyek a baba vallalasra. Ez csak egy ok a sok kozul. Talan jobb, ha a gyerek nelkulozik, vagy eppen elveszik nevelo szulokhoz elhelyezve? Nem mindenki birja am erzesekkel es lelkileg ha elveszik tole a gyereket! Nyugodtan meg lehet engem is kovezni ezert is, de azert lehetne mindenki konkrukstivabb! Na es ahol egyedulallo lenne az anya, minden segitseg nelkul, es meg hely sem lenne? Adja orokbe a sajat gyereket? Na es az a gyerek mit erezne, ha kiderulne, mert kiderulne, hogy idegenek akik nevelik? Azt hiszi barki, hogy nem bantana a lelket? Na es, ha az orvos javasolja, hogy meg kell szakitani a terhesseget egeszsegugyi okok vegett a magzat reszerol (mint esetemben)?

Eloszor gondolkodniuk kellene azoknak akik rogton elegetnek azokat a noket akik abortuszon esnek keresztul, ha mar nem tudjak mik lehetnek a tenyleges okok, ugyanis nyilvan senki nem koti idegenek orrara! Le lehet pontozni, nem erdekel, de en ugy gondolom, ha mar ti akik elitelitek leirhatjatok minden ilyen jellegu kerdesre amit gondoltok akkor nekem is van legalabb annyi jogom. Ja es a vedekezes amivel takaroztok eloszeretettel, nos elmondanam, hogy vedekezes mellett is teherbe lehet esni!

Ennyit errol!



Neked pedig kitartas kedves kerdezo!

2019. febr. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Utolso teljesen igazad van!
2019. febr. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Komolyan fel nem foghatom, ha egyszer valaki eldöntötte abortuszra fog menni és NEM tartja meg, ezzel kapcsolatban kérdez, akkor mi a búbánatért kell nekiállni győzködni arról, ami számomra egyértelműen rossz??! Miért szülné meg, ha egyszer nem akarja? Elképesztő milyen emberek vannak... Annyit sem tudnak, hogy az abortusz nem gyilkosság és soha nem is lesz az!
2019. febr. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%

#6, azért, mert küldetés-tudatosak... ezért, ha kidobod őket az ajtón, visszakúsznak az ablakon...

[link]

2019. febr. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%

Megneztem a linket. Hihetetlen mennyi okor allat van! Mennyi buta ember. Istenem..

Hat lekopnem oket.

2019. febr. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%

Utolso vagyok*

Marmint azokat akik "eletvedok".

Aki abortuszt akar az csinalja azt ha ugy alakult ameddig lehet. Aki akar az meg szuljon.

Most ez a sok baromsag hogy majd ok megoldjak a bajbajutottak eletet..egek..


Probalnak hatni az erzelmekre de nagyon gyenge..


Ha valaki nem akarja hogy a teste elhasznalodjon azert mert pl beteg a baba, vagy nem akarja mert baleset volt az had dontse el mar onmaga..


Ezek borzaszto visszataszito nepseg nekem.. nemhogy a nyamvadt eletukkel foglalkoznanak. Ocsmany..

2019. febr. 21. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
72%
Igazad van kedves utolso, egyetertek veled.
2019. febr. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
65%

13:25-os vegre ! "Utolso" vagyok.

Ugy orulok h nem csak en latom igy ! Attol feltem az egesz vilagot megfertozik az eletvedok :(

Hajlektalant fogyatekkal ..biztattak arra h tartsa meg..amikor o el akarta vetetni mert ez tortent es talan tudta h neveloszulokhoz kerul mert nem tudta volna nevelni.. Istenem. :(

Meg az a baj mar ezeken a kotelezo beszelgetesen amit ala kell irni h reszt vett ott is ha szegeny elkeseredett megesett no oda megy ott is letamadjak, fenyegetik, legyilkosozzak stb. Hanyingerem van ezektol.


A volt osztalytarsam megtudta h fogamzasgatlot szedek es ha pl beteg voltam kellett antibiotikum akkor gumival is vedekeztunk jodarabig. Onnan tudta h szebb lett a borom es meseltem h a hormon most segitett. Erre " a hazassagon kivuli nem csak a gyereknemzesre vonatkozo szex bun szerinte" .. Majdnem megorultem.. Emberek igy gondolkoznak..


Miert ne szerethetne egymast 2 ember.. ha vedekeznek felelosseggel.. es igy elkerulik az abortuszt.. Nem jobb az a babanak ha akkor szuletik amikor varjak ot..!??

Ahol vedekezes mellett csuszik be azon esetben en teljesen megertem es tamogatom az abortuszt. Mondjuk ahol hulye voltak ott is :D


Orulok ha nem vagyok egyedul ezzel a felfogassal.


Felmegy bennem a pumpa mikor a "fogamzasgatlas bun" cimu story t nyomatni kezdik..

2019. febr. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!