Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Segítséget es tapasztalatokat...

SzabinaesKornél kérdése:

Segítséget es tapasztalatokat várok! A történetem a kovetkező: Van egy 13 hónapos gyonyoru kislanyunk, miota megszultem, gyogyszerrel vedekezunk, semmi gond nem volt eddig egeszen mostanaig! Genetikai vizsgalatra miert van szukseg?

Figyelt kérdés
Szerdan voltam orvosnal aki megallapitotta, hogy sajnos a gyogyszer mellett becsuszott a baba,5 hetes terhes vagyok! Nagyon sokat gondolkoztunk a parommal, rengeteg almatlan ejszaka, de sajnos az abortusz melett kell dontenunk! Az orvos kerdezte azonnal, mivel gyogyszert szedek, gondolta, hogy igy fogunk donteni, de azert adott 1 het gondolkodasi idot, es annyit mondott, ha abortusz akkor a gyogyszer miatt genetikai vizsgalat es utanna tovabb. De a tovabbrol meg nem beszeltunk! Miert is van erre szukseg, en ugy olvasgattam, hogy csaladsegito es ok adnak egy papirt amivel majd menni lehet? Arra gondoltam h a doki csak akkor csinalja meg ha a genetika kimutatja h gond van a magzattal! Koszonom Egy elkeseredett anyuka

#vizsgálat #Abortusz elott
2016. jan. 29. 22:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
43%
nem lehet, hogy félreértetted? genetikai vizsgálatra akkor lehetne szükség ha megtartod, gondolnám én :)bár szerencsére nem volt abortuszom, de elég furának tűnne abortusz miatt
2016. jan. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem félreértettétek egymást. A doki lehet azt hiszi, féltek, hogy beteg lesz a gyógyszer miatt, mert akkor nem tartjátok meg. Ezért akar genetikai vizsgálatra küldeni, és ezért mondta, hogy utána tovább.

De ti semmiképpen nem akarjátok. Ezt mondd meg a dokinak.



Amúgy a gyógyszer mellett fogant babák is egészségesek.

2016. jan. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
27%
Pontosan mi miatt döntöttetek az abortusz mellett? Mert ez nem derül ki a leírásodból.
2016. jan. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
43%
sztem is félreértésről van szó!
2016. jan. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Hat akkor valoszinu

Mert kerdezte h mit szeretnek, es kerdeztem ha esetleg ugy dontunk h abortusz, erre o, genetikai vizsgalat...

Es a papiromra annyit irt, h genetika javasolt gyogyszer szedes miatt

Igazabol nagyon sokat gondolkodtunk es beszelgettunk a parommal, de nem vagyunk meg felkeszulve egy ujabb kis babora, es abszolut nem vagyunk olyan korulmenyek kozott h megegy babo erkezzen

Persze non nyomaszt es faj, de azert is szedtem a gyogyszit, mert nem akarunk egyenlore

2016. jan. 29. 22:44
 6/21 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem meg arról van szó, hogy ez egy normális orvos, vette, hogy nem a ti hibátok a nem kívánt terhesség, és megpróbálja, hátha a genetikai vizsgálat kimutat valamit - akkor ugyanis "megmenekülsz" a kétszeri családsegítőtől is, meg térítésmentes a terhesség megszakítása, nem 30 eFt...
2016. jan. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
35%

Önmagában a gyógyszerszedés miatt nem indokolt az abortusz.

Az egyéb okokat ti látjátok. Ha 1-2 év múlva jó lenne, akkor lehet, hogy most is meg tudjátok oldani.

A részleteket nem ismerem, de egy aránylag egyszerű döntési segítséget hadd javasoljak: fogjatok egy papírt, függőlegesen osszátok ketté és írjátok fel, hogy mi szól mellette és mi ellene. Ez segít tisztán látni, mert amíg nem írja le az ember, addig csak egy zavaros gondolatfelhő az egész.

2016. jan. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Csaladdal is beszeltuk a dolgot, termeszetesn sem melette sem ellene nem beszeltek

De annyit tanacsoltak, ha ugy erezzuk hogy nem menne, nem vagyunk felkeszulve, muszalybol szerintuk ne, mert a kesobbiekbe ennek nyoma lehet

2016. jan. 29. 22:47
 9/21 A kérdező kommentje:

Az orvosrol annyit, hogy egy nagyon profi szuper orvos

Valoszinu h azert tanacsolta h elkeruljuk a kinos reszt, eleg gond lesz igy is

De mivan ha minden oke, akkor is megkell jarjom a masik utat

Tehat .

2016. jan. 29. 22:51
 10/21 anonim ***** válasza:
18%
A genetikai akkor kell, ha megtartjátok. De gondolj bele, az első babádnál már alig vártad ilyenkor a szívhangot. Miért nem tartjátok meg a picurit?
2016. jan. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!