Mennyire fáj az abortusz?

Figyelt kérdés
2019. márc. 10. 12:50
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
33%
Utána lelkileg nagyon fáj.
2019. márc. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
És fizikailag?
2019. márc. 10. 12:55
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Elaltatnak.
2019. márc. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
57%

Az esetek többségében nem betegség miatt vetetik el. Amikor szültem, nem volt hely a terhespatológián, mellém tették az abortuszosokat. Az egyik csaj röhögve mesélte, hogy neki ez már a 4., de mit tegyen, nem szedhet gyógyszert. A pasija ott lófrált ki-be, a nővérke rá is szólt, hogy újszülött van a kórterembe, nem lehet bemenni. Elment a nővérke már bent is volt megint. Leszarta, bárki, bármit mond. A másik csajnak is a 2. abortusza volt, ő is azt mondta, hogy már 4 gyereke van, többet nem akart. Akkor nem lehet vigyázni?! Amikor a nővérke kikísért wc-re ő is teljesen ki volt akadva, azt mondta, hogy egy szülésre jut 10 abortusz/hét. Túl könnyen megy, bárkinek, bármikor, olcsóbb, mint a fél éves fogamzásgátló ára.

Na, neki kivetíteném, aztán zacskóban odaadnám a maradványokat, aztán ha b..ni támad kedve, akkor inkább azt nézegesse.

2019. márc. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
72%
77%-os, ez kegyetlen durva. Ezt végigolvasni is fájt. 4. abortusz, jesszusom, hova süllyed még? :-O
2019. márc. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
50%
5 és 7,teljesen egyetértek ezzel,mert bárhogy is akarom nem tudok az ilyenekkel együtt érezni.
2019. márc. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
53%
Ha meg nem szultel, vagy ha mar szultel, de csak csaszarral, akkor laminaria palcaval kell tagitani, az konnyfakasztoan faj es ezzel hidd el nem tulzok, sajnos volt benne reszem. Maga a mutet nem faj, mert altatnak, de utana a leleknek annyi. Piszkosul faj.
2019. márc. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
84%

Nem mindenkinek fáj a tágítás sem... Nekem most volt abortuszom egy hónapja ,engem nem kellett tágítani ,mert már 2x szültem, de aki velem volt egy szobában azt tágították de nem fájt neki egyáltalán. Én nagyon féltem,jobban mint a szüléstől. Ott amikor bementem a műtőbe sírtam is. Mondta ott bent aki előkészített,hogy ne féljek,mert utána majd azt mondom magamnak,hogy minek féltem. És igaza volt, nem kell félni egyáltalán. De amugy én azért féltem,mert nem szerettem volna elvetetni csak muszáj volt :( Lelkileg nagyon rossz...de már kezdek túl lenni rajta.


Ja és még annyi ,hogy én az altatástól is féltem de az sem "rossz". Már nem félnék az biztos,de remélem nem is lesz már ilyenre "szükségem" soha.

2019. márc. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
74%
Olyan mit amikor megjön, kb a mütét után 2 órával semmi bajom se volt se vérzés se semmi. Én lelkileg megkönnyebültem hogy vége az egésznek.
2019. márc. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
7%
Nagyon.
2019. márc. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!